Żyła pokazała nowy tatuaż. Piotrowi może się nie spodobać

ustyna Żyła pokazała zdjęcie, którym reklamuje nowy projekt ze swoim udziałem. W dłoni trzyma babeczkę, ale to nie ona przyciąga wzrok. Na przedramieniu celebrytki widać tatuaż. Jest dość symboliczny.

Justyna Żyła nie próżnuje po rozstaniu z mężem. Korzysta z 5 minut popularności, którą przyniosły jej wynurzenia na temat życia prywatnego. Jest dziś pełnoprawną celebrytką – ma dwa programy. W jednym gotuje, w drugim rozwiązuje konflikty między zwaśnionymi małżonkami i przyjaciółmi. Niedługo wystąpi też w “Tańcu z Gwiazdami”.

Nie dziwi więc, że Żyła jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatni post jest szczególnie interesujący. “Już za chwilkę, za momencik. Zapowiedź sesji kulinarnej” – napisała, dodając zdjęcie w seksownej pozie. Uwagę zwraca tatuażWzór przedstawia znak nieskończoności z wkomponowanym piórem i napisem “Miłość” w języku angielskim. Być może to przekaz dla byłego męża, a może po prostu przekonanie Żyły, że uczucia ot tak nie mijają. Jakiś czas temu, również na Instagramie, stwierdziła, że mimo rozstania, nadal trzyma kciuki za Piotra.