Żyła atakuje szwagierkę. Jej wpis wprawił internautów w zażenowanie

Justyna Żyła nie przestaje wojować z byłym mężem. Tym razem uderzyła w jego siostrę. I to w dość niezrozumiały sposób.

Justyna Żyła już kilka razy obiecywała, że przestanie atakować byłego męża. Powiedzmy, że do pewnego czasu słowa dotrzymała. Nic jednak nie wspominała, że ta reguła będzie ją też obowiązywała w stosunku do jego rodziny.

Jakiś czas temu na instagramowym profilu byłej żony skoczka pojawił się niepokojący, i w opinii większości osób bełkotliwy, wpis.“Jeszcze raz Cię proszę Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jeży rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż, że nie istnieje. Jelitówka po świętach. Najlepszej” – napisała na swoim InstaStory (zachowano oryginalną pisownię).

Co autorka miała na myśli? Tego do końca nie wiadomo. Wiemy natomiast, że zagadkowy wpis wprawił internautów w zażenowanie. I trudno się dziwić. Żyła po raz kolejny uderza w rodzinę Piotra, publikując niezrozumiałe oświadczenia w sieci. Gdybyśmy jednak postarali się “przetłumaczyć” to, co napisała Justyna, zrozumielibyśmy, że atakujący wpis został skierowany bezpośrednio do jej szwagierki. Najwyraźniej celebrytka toczy wojnę nie tylko z byłym mężem, ale również z jego siostrą.

“Jeszcze raz Cię proszę, Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jest rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż jej, że nie istnieję. Jelitówka po świętach. Najlepiej”.

Warto dodać, że wpis szybko zniknął z sieci. Jak myślicie, czy ta telenowela dobiegnie kiedyś końca?