Zwyrodnialcy zamknęli dziecko w pralce

Co im ten biedny chłopczyk zrobił?! Zwyrodnialcy pod nieobecność matki 2-letniego Kacperka dla zabawy wrzucili maluszka do pralki. Gdy oni bawili się w najlepsze, przerażony chłopiec dramatycznie płakał! Dranie swoją zabawę nagrali telefonem, a film kilka dni temu znalazł się w internecie.Od piątku w Polsce aż huczy po opublikowaniu filmiku, na którym widać, jak ktoś zamyka przerażonego chłopca w automatycznej pralce. Sprawą natychmiast zainteresowała się policja i szybko znalazła osoby, które za tym stały – okazali się nimi Mateusz S. (19 l.) i Adam B. (18 l.) z Radomia (woj. mazowieckie).

Według naszych ustaleń w kwietniu br. Adam B. został poproszony przez matkę chłopca Żanetę D. (21 l.), by popilnował Kacpra. W tym czasie matkę chłopca miał do pracy zawieźć jej partner Tomasz K. (22 l.).

Ale jak się okazało, zamiast dbać o Kacperka, opiekun urządził mu piekło. Smartfonem nagrał, jak zamyka maluszka w pralce. Mało tego – to nie był jedyny przypadek, gdy ktoś znęcał się nad dzieckiem. Do sieci wypłynęło też zdjęcie, na którym ktoś wkłada 2-latkowi papierosa do ust. Zdjęcie opublikowano na profilu matki dziecka, ale ta na forach internetowych zapewnia, że to nie ona wrzuciła to zdjęcie. – „Gdy wychodzę do pracy, to zostawiam telefon w domu” – napisała Żaneta D. pod jednym z komentarzy internautów.

Film z Kacprem w pralce opublikował Mateusz S. Zrobił to w piątek. Skąd go wziął i czy był obecny podczas uwięzienia Kacperka w pralce, to sprawdzą śledczy.

Nie minęła nawet doba od publikacji, a dwie osoby już były w celi. Obaj w sobotę wieczorem zostali przesłuchani. Do zatrzymanych dołączył też Tomasz K., ojciec dziecka. Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. W niedzielę po południu Mateusz S. został zwolniony, a wobec Tomasza K. i Adama B. prokuratura złożyła wniosek o areszt.