Zwycięzca Lotto zabił synów. Powód szokuje!

Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami Anglii. David Stokes z zimną krwią zamordował dwóch synów w wieku 11 i 5 lat, a następnie próbował pozbawić życia swoją żonę. Kobiecie udało się jednak uciec. Po wszystkim mężczyzna popełnił samobójstwo. Według doniesień brytyjskiej prasy ojciec i mąż z piekła rodem wcześniej wygrał 40 tys. funtów (ponad 200 tys. zł) w Lotto. To właśnie pieniądze miały doprowadzić do tej potwornej tragedii.

Rodzinny dramat rozegrał się w 2016 roku, ale dopiero teraz na jaw wyszły jego szokujące szczegóły. 1 listopada około godziny 21.30 sąsiedzi rodziny Stokes z Hinckley w Wielkiej Brytanii usłyszeli dochodzące z ich domu przeraźliwe krzyki. Powiadomili policję, bo z Davidem i jego bliskimi nigdy dotąd nie było żadnych problemów.

Gdy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że wejście do domu Stokes’ów jest zabarykadowane. W środku 43-letni David więził żonę Sally oraz synów Adama i Matthew.Funkcjonariusze przez kilka godzin negocjowali z mężczyzną przez zamknięte drzwi, próbując go namówić do wypuszczenia żony i dzieci. W końcu około godziny 2.30 w nocy z domu wybiegła Sally. Kobieta cudem uciekła tylnymi drzwiami. Miała poważne obrażenia głowy, była w tragicznym stanie. Przerażona wyznała policjantom, że w domu leżą ciała jej synów. Chłopców zamordował mąż kobiety, po czym próbował ją zabić. 

Gdy funkcjonariusze wtargnęli do zabarykadowanego domu, David Stokes także już nie żył. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Sally w krytycznym stanie trafiła do szpitala. 

Teraz brytyjska prasa pisze o motywach tej przerażającej zbrodni. Okazuje się, że relacje między małżonkami zaczęły się psuć, gdy David wygrał sporą sumę w loterii Lotto. Mężczyzna za jednym razem zgarnął 40 tys. funtów (ponad 200 tys. złotych). Sprawy przybrały dramatyczny obrót, kiedy żona odkryła, że jej mąż trwoni pieniądze z wygranej na prostytutki, a także, że usiłował kupić w internecie tabletkę gwałtu. Między małżonkami doszło do awantury, podczas której kobieta wyszła, by powiedzieć o wszystkim krewnym. W tym czasie David zamordował synów, a kiedy Sally wróciła zaatakował również ją.

Według doniesień brytyjskiej prasy mężczyzna zostawił list pożegnalny, w którym przeprosił żonę za to co zrobił.