Zwłoki 10-letniego dziecka znalezione w hostelu w Lublinie

Wstrząsające odkrycie w centrum Lublina. W hostelu przy ul. Orlej znaleziono zwłoki 10-letniego chłopca. Makabrycznego odkrycia dokonała obsługa hotelowa. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. Trwają poszukiwania rodziców. Nieoficjalnie wiadomo, że to zabójstwo

Ciało znaleziono około godziny 14:00. Wtedy na miejsce zostali wezwani policjanci. W tej chwili pracują oni razem z prokuratorem w budynku hostelu przy ul. Orlej w Lublinie.

–  Około godziny 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z pokoi w hostelu obsługa hotelowa ujawniła ciało dziecka. Do chwili obecnej prowadzone są czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Trwają oględziny budynku i przesłuchiwani są świadkowie. Ciało dziecka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – poinformował w rozmowie z Fakt24 kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy lubelskiej policji.Jak podaje portal Lublin112.pl, ciało 10-latka leżało przykryte na łóżku. 

Policjanci nie wykluczają, że doszło do przestępstwa. Chłopiec prawdopodobnie został uduszony. Jak podaje “Dziennik Wschodni”, sprawcą mogła być bliska mu osoba. Tych informacji nie potwierdza jednak oficjalnie policja. Trwają poszukiwania rodziców dziecka.

Policja dla dobra śledztwa nie ujawnia żadnych szczegółów na temat okoliczności śmierci chłopca.