Zrobiła test i okazało się, że jest w ciąży. Na badaniu USG, lekarz zamiast dziecka widzi setki…

Ta para była niesamowicie podekscytowana, kiedy kobieta zrobiła test ciążowy, a wynik okazał się być pozytywny.

Mieli już jednego syna, więc wiedzieli ile radości, miłości i szczęścia daje dziecko. Przyszła matka umówiła się więc na pierwszą wizytę kontrolną u ginekologa. Jednak jeszcze przed pierwszym spotkaniem z lekarzem, z kobietą zaczęło się dziać coś dziwnego. Przyjaciele i rodzina martwili się, gdyż pierwsza ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji.Mimo to, kobieta postanowiła poczekać dwa dni, które pozostały do umówionej wizyty.

W końcu nadszedł ten czas. Para była bardzo zestresowana, biorąc pod uwagę stan, w jakim od jakiegoś czasu była kobieta. Zaraz po rozpoczęciu badania, okazało się, że mieli ku temu prawdziwe powody.

W brzuchu kobiety wcale nie było dziecka…

Zamiast tego, w macicy znajdowało się kilkadziesiąt drobnych torbieli. Był to zaśniad groniasty. Na szczęście jest to niezłośliwy rodzaj zmian, który powstaje kiedy komórka jajowa nie jest prawidłowo zapłodniona. W wyniku tego, w macicy zamiast płodu, rozwijają się właśnie torbiele.

Zdarza się również tak, że równolegle do torbieli rozwinie się zdrowy płód, jednak są to niezwykle rzadkie przypadki. Kobieta przeszła zabieg usunięcia torbieli. Na szczęście wszystko poszło dobrze i para znów może starać się o dziecko.