Żona rolnika przerywa milczenie. Ma powód!

Rodzina Anny i Grzegorza Bardowskich powiększy się! Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Anna i Grzegorz, którzy poznali się w programie „Rolnik szuka żony”, wychowują już pierwszego swojego potomka – synka Jasia. Wkrótce chłopiec będzie mieć rodzeństwo. Braciszka czy siostrzyczkę?

Rodzina Anny i Grzegorza Bardowskich powiększy się! Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Anna i Grzegorz, którzy poznali się w programie „Rolnik szuka żony”, wychowują już pierwszego swojego potomka – synka Jasia. Wkrótce chłopiec będzie mieć rodzeństwo. Braciszka czy siostrzyczkę?Anna Bardowska ma za sobą dłuższą przerwę od aktywności social mediach. Jej fani zaczęli się niepokoić i dopytywali w komentarzach, co się z nią dzieje. Anna w końcu wyjaśniła, czym była spowodowana jej nieobecność i od razu podzieliła się ważną informacją.

Rodzina Bardowskich powiększy się

Anna i Grzegorz Bardowscy ponownie zostaną rodzicami. Para dotychczas wychowywała syna Jasia, ale wkrótce będą opiekować się kolejnym dzieckiem. Na razie nie zdradzili, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki. „Kilka ostatnich tygodni spędziłam bez mediów społecznościowych, początki ciąży nie były dla mnie łaskawe. Nieważne. Chcieliśmy się pochwalić radosną nowiną, jeszcze kilka miesięcy i nasza rodzina się powiększy” – napisała Ania Bardowska.


Fani pary od razu pospieszyli z gratulacjami. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo miłych słów od internautów.

Anna i Grzegorz Bardowscy – historia miłości

Anna i Grzegorz poznali się na planie 2. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Od razu przypadli sobie do gustu. Grzegorz zachwycił się Anną, jak tylko zobaczył ją na zdjęciu. Po programie szybko się zaręczyli i wzięli ślub. Jak widać miłość kwitnie, a rodzina się powiększa.