Żołnierz dowiedział się, że żona od ślubu zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego reakcja była natychmiastowa

Pobierając się zawsze mamy nadzieję, że nasze uczucia będą trwały wiecznie. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Zdarza się, że uczucie wypala się równie gwałtownie, jak się pojawiło.

Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wszystko było dla nich cudowne i proste. Nie wyobrażali sobie życia bez siebie i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak pewnego dnia mężczyzna, który był żołnierzem, dostał wezwanie na misję. Wówczas młodzi postanowili się niezwłocznie pobrać…Zresztą byli w sobie szaleńczo zakochani i wiedzieli, że i tak ślub jest tylko kwestią czasu. Jednak, niedługo po ślubie coś niedobrego zaczęło się dziać ze świeżo upieczoną żoną. Miała koszmary senne i napady lęku, zrywała się we śnie. Jej mąż starał się ją wspierać, jak tylko mógł. Na szczęście kobieta jako żona żołnierza mogła liczyć na opiekę medyczną na równi z samymi żołnierzami, dlatego miesiąc przed odjazdem mąż pomógł jej znaleźć najlepszego specjalistę.

Wtedy zaczęło się dziać coś bardzo dziwnego. Wizyty kobiety u lekarza stawały się coraz dłuższe i częstsze. Mimo, iż w żołnierzu pojawiła się pierwsza iskierka niepewności, wierzył jednak, że wszystko to ma na celu przywrócenie równowagi emocjonalnej żony. Nie zadawał więc zbyt wielu pytań, by jej niepotrzebnie nie denerwować.

Kolejnym krokiem ku podejrzeniom stały się bardzo częste wyjazdy kobiety za miasto do sklepów. Ufny małżonek uznał jednak, że żona jak wiele innych kobiet po prostu lubi chodzić po sklepach.

W końcu nadszedł czas rozstania. Ostatniej nocy namiętne pożegnanie rozwiało z umysłu kochającego męża wszystkie kiełkujące podejrzenia i niepokoje. I wyjechał, z żalem w sercu zostawiając swoją ukochaną, cudowną żonę.

Okropnie za nią tęsknił. Myślał o niej każdego dnia i nieustannie odliczał czas do powrotu. Pewnego dnia otrzymał jednak bardzo dziwną i zaskakującą wiadomość. Zadzwoniła do niego teściowa z wielkimi pretensjami o to, że ukrył przed własną żoną fakt, że jest… gejem.

Okazało się, że właśnie takie wyjaśnienie żona podała rodzicom, aby uzasadnić swoje kolejne romanse. Powiedziała, że mąż ją oszukał i zataił fakt, że jest gejem, w związku z czym ona czuje się zwolniona z obowiązku wierności i może spać z kim tylko jej się podoba…

Kiedy doszło do konfrontacji między małżonkami, kobieta wyznała, że odkąd poznała swojego męża spała aż z… 60 facetami. Okazało się również, że jest w ciąży, ale sama nie wie z kim dokładnie, choć na pewno nie ze swoim mężem. Załamany i rozwścieczony mężczyzna natychmiast założył sprawę o rozwód z winy kobiety.

Jednak i w sądzie kobieta kłamała. Przedstawiła zupełnie inną wersję wydarzeń, zaprzeczyła zdradom i utrzymywała, że niewątpliwie nosi dziecko swojego męża. Nie zgodziła się jednak na przeprowadzenie testów DNA. Podczas kolejnej rozprawy adwokat męża wziął ją w krzyżowy ogień pytań, przez co kobieta zupełnie pogubiła się zeznaniach i tym sposobem wyszło na jaw, że kłamie. Sąd dał wiarę mężczyźnie i orzekł rozwód z wyłącznej winy żony.

W rezultacie kobieta została z niczym. Straciła nie tylko mężczyznę, który ją kochał, ale została bez ojca dziecka i bez zabezpieczenia finansowego, a nawet utraciła zaufanie swojej rodziny.

To kolejna historia, w której jednemu z małżonków wydawało się, że wszystko ujdzie mu płazem, jednak rzeczywistość pokazała, że prawda prędzej czy później zawsze wyjdzie na jaw…

Źródło: lifebuzz.com