Zobacz, co o Twoim życiu miłosnym mówi pozycja w której śpisz! Niewiarygodne!

Sposób w jaki ścielisz łóżko determinuje pozycję, w której śpisz, natomiast na jej podstawie można odczytać niektóre cechy charakteru.

Chcesz dowiedzieć się więcej o osobie sypiającej w Twoim łóżku? Przeczytaj niezwłocznie!Zawieszony na krawędzi

Oboje śpią na brzegach łóżka, najczęściej zwróceni plecami do siebie. Przynajmniej jedno z nich jest tuż na krawędzi i minimum jedna część jego ciała wystaje za posłanie. Jeżeli taka pozycja przydarza się raz na czas, oznacza duże zapotrzebowanie na sen, natomiast jeśli ktoś sypia tak regularnie, może to oznaczać, że w związku dzieje się coś niedobrego.

Krab (lewa część obrazka)

Może występować w wielu formach, lecz zawsze bez kontaktu fizycznego z partnerem. Osoby śpiące w ten sposób potrzebują przestrzeni i swobody, w przeciwieństwie do nich, druga osoba najczęściej lubi się przytulać. Jak mawiają, przeciwieństwa się przyciągają.

Dach

Oboje leżą na plecach, a kobieta jest przytulona do niego, z głową opartą na jego ramieniu. Najczęściej w tej pozycji tylko się zasypia, lecz można z niej łatwo odczytać dominacje mężczyzny.

Pogaduszki do poduszki

Oboje leżą twarzą w twarz w niewielkiej odległości od siebie. Ta pozycja jest charakterystyczna w początkowych fazach związku, ponieważ partnerzy często ze sobą rozmawiają, patrząc sobie w oczy.

Hollywood

Tak sypiają gwiazdy kina! On leży na plecach, gdy ona wtula się w niego jak zmarznięty kotek. Głowa partnerki spoczywa na jego klatce piersiowej, a ich nogi są splecione. W ten sposób sypia się zwykle w najgorętszym okresie związku, ponieważ na dłuższą metę ta pozycja jest niekomfortowa.

Węzeł miłości

W tej pozycji oboje leżycie na bokach zwróceni ku sobie minimum dziesięć minut, z zaplecionymi nogami. Po osiągnięciu głębokiej fazy snu „węzeł” rozluźnia się. Spanie w tej pozycji oznacza, że osoby traktują się na równi i jest między nimi duża namiętność.

Łyżeczka

Mężczyzna przytula kobietę, dając jej jednocześnie uczucie bezpieczeństwa poprzez bliskość i ogrzanie własnym ciałem.

Odwrócona łyżeczka

W tym wariancie mężczyzna ukazuje łagodniejsze oblicze i pozwala się osłonić. W tej pozycji to kobieta troszczy się o niego, w pełni to akceptując .

Plecami do siebie

Klasyczna pozycja do spania, z której można wyczytać, że oboje partnerzy czerpią ze swej bliskości radość, lecz cenią sobie wzajemną przestrzeń. Jest to bardzo dobry kompromis pomiędzy intymnością i komfortem.

Wolni kochankowie

Pozycja bardzo podobna do tej wymienionej jako pierwszej, lecz partnerzy są bliżej siebie. Widać, że oboje potrzebują nieco więcej przestrzeni, by cieszyć się snem. Pozycja nie przejawia żadnych negatywnych emocji.

Gdy następnym razem będziesz kładł się do łóżka, zwróć uwagę czy przypadkiem Wasza pozycja spania nie znajduje się na naszej liście, być może dowiesz się czegoś więcej o Waszej relacji.