Znany nam wszystkim jasnowidz o nadchodzącej zimie, nie wszystkim się spodoba jego wizja

Zima jest porą roku wobec której ciężko przejść obojętnie. Jedni ją kochają, inni zaś po prostu nienawidzą. Każdy jednak ma wyrobione swoje zdanie na ten temat. Jaka więc będzie tego roczna zima? Czy mamy się czego obawiać? Jakie ubrania należy sobie przed jej nadejściem przygotować? Wielu z nas zadaje sobie te pytania, na te pytania również starał odpowiedzieć się jasnowidz Krzysztof Jackowski, którego przedstawiać bliżej chyba nikomu naprawdę nie trzeba.

Czy tegoroczna zima będzie mroźna, czy może ciepła? Czy możemy spodziewać się większych opadów śniegu, czy raczej nie będzie mroźno i nawet jeśli popada, to śnieg szybko zniknie? Oto co powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski o tegorocznej zimie:„Ja uważam, że w tym roku zima będzie chłodniejsza i brzydsza od tych, które mieliśmy w poprzednich latach. Tegoroczna zima będzie bardzo rozregulowana – będą bardzo duże skoki temperatur, a czasem przyjdą takie dni, że zima będzie bardzo śnieżna. Być może nie do końca tak zimna, jak śnieżna. Ja bym zimę podzielił na dwie takie zmienności: będzie momentami dosyć ciepło jak na zimę, a potem nagle temperatura spadnie. Wydaje mi się, że podczas tegorocznej zimy spadnie dużo śniegu.

Wiemy więc już czego mniej więcej możemy spodziewać się po zimowych miesiącach na przestrzeni tego i przyszłego roku. Warto zaufać wizji jasnowidza, wszak jego wskazówki bardzo często okazywały się nie tylko niemalże w stu procentach trafione, ale również i niezwykle pomocne.

A jak jest z Wami? Wierzycie w te zapowiedzi? A nawet jeśli nie, to czy w ramach przestrogi odpowiednio się przygotujecie? Zapraszam do dyskusji.