Znany model zrobił cudowną urodzinową niespodziankę swojej siostrze, która ma Zespół Downa. Tego dnia nigdy nie zapomni!

Brittany ma 32 lata i ma Zespół Downa. Od zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego brata, dla którego jest całym światem. Ich historia jest niezwykła.

Chris Garafola ze Stanów Zjednoczonych ma 29 lat i jest wziętym modelem. Współpracuje z takimi markami, jak New Balance czy Puma. Siostra od początku śledzi jego karierę i zawsze marzyła, żeby móc kiedyś zostać modelką, tak jak jej brat.

Brittany ciągle wypytywała rodzinę, jak spędzą jej urodziny. Wszyscy chcieli zachować tę niespodziankę w tajemnicy do ostatniej chwili, więc powiedzieli, że zabiorą ją na obiad na miasto.

Kiedy kobieta zobaczyła sztab fotografów i stylistów w swoim ogrodzie, bardzo się zmieszała. Brat wyjaśnił jej, że Ci ludzie przyjechali, żeby zrobić jej sesję zdjęciową. Kiedy zapytał, czy ma ochotę w ten sposób spędzić urodziny, wykrzyknęła jedynie: TAK! i jej oczy zalały się łzami. Szczęśliwa rzuciła się w objęcia swojego brata, bo wiedziała, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Chris zaprosił fotografa, stylistów i makijażystów. Kobiecie uśmiech nie schodził z twarzy przez cały dzień. Ku zdziwieniu wszystkich – doskonale potrafiła się odnaleźć w nowej roli i jak prawdziwa modelka współpracowała z zespołem.

Zdjęcia wyszły lepiej niż wszyscy się spodziewali!

“Czuję się za nią odpowiedzialny. Kocham ją z całych sił.”

Chris i Brittany byli nierozłączni od dziecka i mimo pewnych ograniczeń kobiety, mieli doskonały kontakt. Ich matka musiała pracować na dwa etaty, żeby wystarczyło pieniędzy na kosztowne operacje, jakie musiała przejść Brittany, więc to głównie Chirs zajmował się swoją siostrą. Zawsze chronił ją przez światem, a ona traktowała go jako swojego bohatera.

Your purpose will always be greater than your challenges. We are all worthy of everything this life has to offer. Not just some things, everything. Not just some people, everyone. You were blessed with the miracle of life, just like everyone else. Now, if you want to define beauty, start with putting a hand over your heart. If you feel a beat, you have a purpose, and it doesn’t get any more beautiful than that. Keep on dancing my angel, and never stop. CREW & SPONSORS 📷@hive.studio @tayglo @kaciecorbelle @cassablanca_kid @austinhuck @jpietroski @itsclaireroche @kaciecorbelle @chrisvalites @sashagreenhalgh @michael0bueno @hlm1230 @bearwalkcinema @veevisuals @tayglo @kaciecorbelle @ennisinc @maggieagency @thetrustees @wholefoods @starmarkets @b_p_r @boston_photo_rental

A post shared by Chris Garafola (@chrisgarafola) on

The cutest golf caddy in all the land 👸🏻🏌🏻‍♀️#TeamGarafola

A post shared by Chris Garafola (@chrisgarafola) on

Rodzeństwo rzadko się widuje ze względu na pracę Chrisa, ale są w stałym kontakcie telefonicznym i spędzają ze sobą wakacje.

Mama Chrisa i Brittany przyłączyła się do sesji

Zobacz, jak pozowała Brittany!

“Jestem tym, kim jestem, ale nie przez moją siostrę tylko dzięki niej”

Chris przyznaje, że siostra nauczyła go, że zawsze należy czuć się pięknym i pewnym siebie, bez względu na to kim się jest i jak się wygląda. To dzięki niej pokochał swoje ciało.

To niesamowite rodzeństwo może być dla nas inspiracją! Podziel się tym artykułem ze swoimi znajomymi!