Znaleźli zwłoki noworodka w piecu. Matka w tym czasie bawiła się na weselu

Koszmarne odkrycie w jednym z domów w Majdanie Kozłowieckim obok Lubartowa (woj. lubelskie). W piecu jednego z domów zostały znalezione zwęglone zwłoki noworodka. Według nieoficjalnych informacji, dziecko miało obrażenia główki i klatki piersiowej. W tym czasie jego 22-letnia matka w najlepsze bawiła się ze swoim chłopakiem na weselu. Właśnie tam została zatrzymana.

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę w miejscowości Majdan Kozłowiecki w województwie lubelskim. Jak poinformował Polsat News, rodzice 22-letniej kobiety już od pewnego czasu podejrzewali, że córka ukrywa przed nimi ciążę. Gdy w sobotę poszła z chłopakiem na wesele, postanowili przeszukać jej pokój. Nawet nie podejrzewali, że dokonają tak makabrycznego odkrycia.

W piecu znaleźli zwęglone zwłoki wnuka, którego nigdy nie będą mieli szansy przytulić. Dziecko urodziło się najprawdopodobniej w środę lub czwartek. Sekcja zwłok ma ustalić, czy dziecko żyło po urodzeniu. Według nieoficjalnych informacji, noworodek miał obrażenia główki i klatki piersiowej.

Wyrodna matka została zatrzymana podczas zabawy w trakcie wesela. Obecnie przebywa pod nadzorem policji w szpitalu w Lubartowie.

“Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa” – powiedziała Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Śledczy aresztowali również chłopaka 22-latki. Po przesłuchaniu został wypuszczony do domu.