Zmiażdżony ford. W środku była ciężarna kobieta

Zdjęcia zniszczonego forda przerażają. W środku auta znajdowała się 25-letnia ciężarna kobieta. To ona prowadziła samochód. Do koszmarnego wypadku doszło na Podlasiu. Jak się okazało, 25-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek rano, 8 kwietnia, w miejscowości Antonin w gminie Ciechanowiec (powiat wysokomazowiecki). – Kierująca samochodem osobowym marki Ford Fiesta 25-latka, która jechała w kierunku Ciechanowca, na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad autem i zjechała do rowu, a potem uderzyła w przydrożne drzewo – wyjaśniła Fakt24 asp. Anna Zaremba z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Służby, które pojawiły się na miejscu zdarzenia, zastały w rowie zniszczonego forda. W środku auta znajdowała się 25-letnia kobieta, która – jak się okazało – jest w ciąży. Kobieta podróżowała sama.Poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do białostockiego szpitala. – 25-letnia ciężarna z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala – zaznaczyła w rozmowie z nami rzecznik wysokomazowieckiej policji.