Zgasiła papierosa w oku szczeniaka! Internauci pragną wymierzyć jej sprawiedliwość

Mimo ciągłych apeli, kar finansowych i straszeniem więzieniem ludzie nadal znęcają się nad zwierzętami.

Nie pomaga zaostrzenie przepisów ani kampanie społeczne, które co jakiś czas pojawiają się w mediach. Wygląda na to, że człowiek ma zło wpisane w genach i uwielbia dominować nad słabszymi gatunkami. Czerpie satysfakcję z tego, że wyrządza komuś ból i krzywdę. Ludzie wpadają na coraz to nowe pomysły, aby torturować zwierzęta. Dotkliwe bicie i ciągnięcie za samochodem już nie wystarcza…Kilka dni temu internet obiegły szokujące zdjęcia. Widać na nich jak pewna kobieta w perfidny sposób znęca się nad małym, bezbronnym szczeniaczkiem. Fotografie w internecie zamieściło Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt w Singapurze. Ktoś anonimowo wysłał im filmik, na którym widać jak kobieta przypala pieska papierosem.

Zwrócono się do internautów z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawczyni. Ustalono, że prawdopodobnie kobieta pochodzi z Singapuru, jednak nie wiadomo dokładnie z jakiego regionu. Stowarzyszenie podejrzewa, że na terenie kraju działa grupa przestępcza specjalizująca się w torturowaniu zwierząt. Kręcą później filmiki, które sprzedają zwyrodnialcom oraz maniakom seksualnym, którzy czerpią z nich przyjemność.

Istnieją przesłanki, że incydent miał miejsce w Singapurze, ale badamy wszystkie możliwości i pilnie apelujemy o wiarygodne informacje w celu dochodzenia do sprawiedliwości dla tego szczeniaka.

Jeśli znasz tożsamość lub miejsce pobytu tej kobiety, przekaż informacje odpowiedniej agencji w swoim kraju. Stańmy w jedności przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt, gdziekolwiek się ono pojawi.

Carla Day, indonezyjska działaczka na rzecz praw zwierząt udostępniła w mediach społecznościowych petycję, która ma pomóc odnaleźć kobietę.

Niewinne czarno-białe szczenie ma zamknięte usta. Jest całkowicie bezradne wobec bolesnych tortur. Tego szokującego incydentu nie można zignorować, bo więcej zwierząt będzie torturowanych lub zabijanych — apeluje Carla Day.

Zamieszczone przez stowarzyszenie zdjęcia są faktycznie przerażające. Widzimy, jak kobieta przykłada rozżarzonego papierosa do oczu i nosa biednego pieska. Na jednym zdjęciu widać, że w jego oczach pojawiają się łzy. Zwierzak nie może szczekać, ponieważ jego pyszczek jest związany sznurkiem lub opaską zaciskową. Filmik, na którym widać znęcanie się and psiakiem został już usunięty. Trwał 4 minuty i był naprawdę przerażający. Z trudem doszliśmy do końca. Kobieta przez cały ten czas przypalała biedaka papierosem, trzymając go za kark. Jak okrutnym trzeba być człowiekiem, żeby zgotować zwierzęciu taki los? Najbardziej szokujące jest jednak to, że komuś się to może podobać.