Zdjęcie babci z dzieckiem wstrząsnęło internetem. Historia całej firmy ujęta na jednym zdjęciu.

Firma Gerber dodała na swój Instagram piękne zdjęcie. Zdjęcie przedstawia pierwsze dziecko, które zostało twarzą firmy, jak i również to, które udostępnia swój wizerunek dzisiaj.

Na przepięknym zdjęciu możemy dostrzec 91-letnią Ann Turner Cook, która była pierwszym dzieckiem, które pojawiło się na opakowaniu jedzenia dla dzieci firmy Gerber. Pani Ann Turner Cook trzyma na kolanach malutkiego Lucasa, który choruje na zespół Downa. Dzieciak ma dopiero 22-miesiące, a już został twarzą kampanii.Zdjęcie, które została dodane na Instagrama łączy pokolenia i ma wielką popularność w internecie. Prawie 12 tysięcy internautów polubiło zdjęcie. Pod fotografią użytkownicy zachwalali pomysł uchwycenia tej przepięknej chwili na pamiątkę.

Jak pisze wprost.pl, Ann znalazła się na słoiczkach Gerbera za pomocą swojej sąsiadki. Kobieta postanowiła naszkicować twarz dziecka i wysłała go firmie. Właśnie ten moment zadecydował o tym, że stała się najbardziej rozpoznawalnym maluchem na całym świecie.

Przy akceptacji i wsparciu, dzieci specjalnej troski mają szansę zmienić świat – tak jak nasz Lucas – komentowała mama chłopca, pisze wprost.pl.