Zatrzymali go za narkotyki. W trakcie przeszukania domu znaleźli ODCIĘTE GŁOWY

Policjanci z małopolskich Gorlic zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Sękowa, który w lesie w pobliżu swojego domu uprawiał krzewy konopi oraz posiadał susz konopi. Ponadto, w trakcie przeszukania domu mężczyzny policjanci znaleźli nielegalnie posiadaną broń, amunicję, głowy koźląt sarny wraz z porożami oraz mięso z jelenia.

Kilka dni temu policjanci z gorlickiej komendy Policji ustalili, że na terenie leśnym w gminie Sękowa może znajdować się plantacja konopi. W oddalonym od drogi lesie funkcjonariusze odkryli miejsce, rosło 47 krzewów konopi. Ustalenia pracujących nad sprawą policjantów doprowadziły do osoby, która miała trudnić się tym przestępczym procederem.

Jeszcze tego samego dnia policjanci złożyli wizytę 26-latkowi z gminy Sękowa. W trakcie przeszukania domu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli 5 suszących się łodyg konopi wraz z kwiatostanami, a także nielegalnie posiadaną broń i amunicję. W znajdujących się w domu zamrażarkach policjanci ujawnili 18 głów koźląt sarny wraz z porożami oraz kilkadziesiąt kilogramów mięsa z dzikiej zwierzyny.Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Prokurator postawił mu kilka zarzutów: nielegalnej uprawy konopi, posiadania narkotyków, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kłusownictwa.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec 26-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.