Zaginęła 17-letnia Patrycja. Trop prowadzi do Berlina

Widziałeś dziewczynę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją! Patrycji Zawadzkiej szuka rodzina i stołeczni funkcjonariusze. Pojawiły się informacje, że 17-latka wsiadła do busa do Warszawy, gdzie miała spotkać się z chłopakiem. Na profilu „ Zaginieni przed laty” czytamy, że następnego dnia zadzwoniła do mamy z Berlina. Osoba, która użyczyła Patrycji telefonu powiedziała, że dziewczyna płakała.

Patrycja Zawadzka ma 150 cm wzrostu, jasne blond włosy i niebieskie oczy. Na profilu „Zaginieni przed laty” czytamy, że 24 kwietnia bieżącego roku w miejscowości Szelków (woj. mazowieckie) wsiadła do busa jadącego do Warszawy. 17-latka powiedziała mamie, że spotka się tam z chłopakiem. Nie wspomniała jednak, że wybierają się razem do Niemiec. 



Następnego dnia, czyli 25 kwietnia dziewczyna była na dworcu Berlin Ostbahnhof. Od przypadkowo spotkanej osoby zadzwoniła do mamy. Chwilę później się rozłączyła. Gdy jej mama oddzwoniła pod numer, z którego kontaktowała się z nią córka dowiedziała się, że 17-latka była na dworcu z chłopakiem, płakała i prawdopodobnie zepsuł się jej telefon.

UWAGA ‼️ BERLIN ‼️ DWORZEC I OKOLICE ‼️ berlin ostbahnhofPOLONIO!!! POMOCY !!!Prosimy Was o drukowanie plakatów i…

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Niedziela, 28 kwietnia 2019

Patrycja Zawadzka ubrana była w szare lub czarne leginsy, czarne buty Nike, białą bluzę i czarną kurtkę bomberkę. Miała przy sobie różową torebkę na ramię.

Dziewczyna dotąd nie skontaktowała się z bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat Patrycji Zawadzkiej proszony jest o kontakt z jej mamą Zuzanną pod nr. (+48) 518 567 850 bądź funkcjonariuszami z warszawskiej Woli.  – Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 17-latki proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Telefon kontaktowy (22) 603-94-50, (22) 603-70-37 112 lub z każdą jednostką Policji w Polsce – poinformowali mundurowi.