Wystarczą jedynie 2 składniki, a pożegnasz się z cukrzycą raz na zawsze. Obejdzie się bez leków i insuliny.

Gdy nasz organizm ma problemy z produkcją insuliny i jej efektywnym przetwarzaniem może to doprowadzić do cukrzycy, która jest wyjątkowo powszechną chorobą w XXI wieku.

Trzustka to organ odpowiedzialny za produkcję insuliny i wchłanianie glukozy z pożywienia. Cukrzyca to wyjątkowo niebezpieczna choroba, która może wywołać komplikacje zagrażające życiu. Cukrzycy zwykle prowadzą względnie normalne życie, ale mogą to osiągnąć tylko poprzez odpowiednie leki i zdrowy tryb życia. Niestety, wiele osób na całym świecie nie może pozwolić sobie na leki, a innych irytuje już sam pomysł tego, że do końca życia będą zmuszeni przyjmować insulinę.Jednak nie ma co się martwić, bo istnieją świetne, naturalne sposoby leczenia, które ograniczą objawy cukrzycy. Aby przygotować taki naturalny lek będziesz potrzebować tylko dwóch składników, które najprawdopodobniej masz w swojej lodówce. Nawet nie wiesz, jak tania jest kuracja przeciw cukrzycy.

Składniki

  • 6 cytryn
  • 300 g selera

Sposób przygotowania

Umyj seler, zetrzyj go i umieść w garnku. Wyciśnij sok z cytryn i dodaj go do selera. Umieść garnek z przykrywką z większym garnku wypełnionym wodą i zagotuj. Gdy to się stanie, zmniejsz temperaturę i gotuj na wolnym ogniu przez kolejne dwie godziny. Zdejmij garnek z ognia i nie otwieraj go dopóki nie będzie zupełnie zimny. Na koniec przełóż mieszankę do słoika, zamknij i włóż do lodówki.

Stosowanie

Jedz jedną łyżkę mieszanki na pół godziny przed śniadaniem. Tak przygotowane składniki zastąpią Ci lekarstwa na dwa miesiące. Po tym czasie poziom cukru we krwi zacznie się normalizować.