Wyrodna matka sprzedała bliźnięta. Powód szokuje!

Twierdziła, że nie miała pieniędzy na utrzymanie dzieci, a ani rodzice, ani partner nie chcieli jej pomóc. Dlatego postanowiła je sprzedać. Ponieważ żadna para nie chciała bliźniąt, 20-letnia matka rozdzieliła rodzeństwo. Po roku odnalazła je policja.

Policja w chińskim mieście Cixi prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która sprzedała bliźnięta. Szczegóły sprawy opisuje AsiaOne. 20-latka o imieniu Ma zaszła w niechcianą ciążę, ale gdy powiedziała swojemu partnerowi Wu, że zostanie ojcem, oświadczył, że nie pomoże w wychowaniu dzieci. Rodziców dziewczyny także nie ucieszyła nowina. Rzekomo powiedzieli córce, że jeśli nie weźmie ślubu, nie pomogą jej finansowo.

To prawdopodobnie wtedy w głowie kobiety zrodził się okrutny plan sprzedania dzieci. Maluchu urodziły się w 2018 roku. Ponieważ były wcześniakami, pierwsze tygodnie życia spędziły w inkubatorach. Dzieci trafiły do dwóch różnych rodzin. Wyrodna matka otrzymała 65 tys. juanów (ok. 49 tys. zł). Pieniądze wydała a smartfona i spłatę karty kredytowej. Połowę oddała zaś ojcu dzieci, który co prawda nie chciał łożyć na ich utrzymanie, ale kiedy dowiedział się o sprzedaży, zażądał udziału. 

Policja dowiedziała się o wszystkim dopiero po roku, podczas prowadzenia śledztwa w zupełnie innej sprawie. Rodziców aresztowano, a bliźnięta odnaleziono i przekazano rodzicom Ma.