Wybierz osobę z obrazka, która Twoim zdaniem jest najmądrzejsza. Dowiesz się czegoś o sobie

To, jakich wyborów dokonujemy w naszym życiu, wiele o nas mówi i nie mamy tu na myśli jedynie tych ważnych… Nawet pozornie nieistotna decyzja może zdradzić wiele na temat naszej osobowości, co niejednokrotnie wykorzystuje się np. w testach psychologicznych. Dziś mamy dla Was jeden, bardzo krótki teścik, który również może zdradzić kilka informacji na temat Waszej osobowości.

Przyjrzyjcie się poniższemu obrazkowi i wybierzcie osobę, która Waszym zdaniem jest najmądrzejszą postacią na tym zdjęciu. Nie zastanawiajcie się, nie analizujcie zbyt długo – po prostu wybierzcie:Osoba numer 1: 
Jeśli Twój wybór padł na osobę numer 1, która po prostu czeka na upadek, oznacza to, że często się poddajesz. Nie stawiasz też czoła problemom i większość kłopotliwych sytuacji po prostu akceptujesz. Nie lubisz się spierać z ludźmi, nie jesteś osobą asertywną. Nie chcesz się wychylać i pozostajesz w cieniu. Masz serdeczne serce i jesteś uczciwym człowiekiem.

Osoba numer 2: 
Jesteś osobą uprzejmą, ale masz skłonność do tego, aby decyzje podejmować zbyt szybko. Nie poświęcasz zbyt wiele czasu, aby rozważyć wszelkie “za” i “przeciw” danej sytuacji. Niestety powoduje to, że często popełniasz błędy, których można było uniknąć, jeśli dałbyś sobie chwilę na zastanowienie. Przez ludzi wokół siebie jesteś postrzegany jako osoba uparta.

Osoba numer 3:
Jesteś osobą, która do końca trzyma się swoich racji. Rzadko się poddajesz. O swoje przekonania walczysz jak lew, ale mądrze. Jesteś osobowością biznesową. Świetnie sprawdzasz się w roli szefa. Potrafisz analizować dany problem na wiele sposobów, dzięki czemu jesteś w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie.

Osoba numer 4:
Jesteś prawdziwym buntownikiem! Niestety, czasami zapędza Cię to w ślepy zaułek. Zdarza się nawet, że broniąc swoich racji, zaplątujesz się tak, że zaczynasz sam sobie przeczyć. Momentami przestajesz myśleć w sposób racjonalny. Urodziłeś się po to, aby być rewolucjonistą, chociaż czasami strzelasz sobie w stopę.