Wstrzyknęła 2 litry tłuszczu w tyłek, bo chciała wyglądać jak Kim Kardashian. Coś nie wyszło

Zastanawiające jest do czego ludzie są w stanie posunąć się, żeby choć trochę wyglądać jak ich idole. Przesada na pewno nie jest dobrym kierunkiem.

A już na pewno nie w temacie operacji plastycznych.

Tysiące operacji

Niektórzy ludzie nie panują nad swoimi pragnieniami. Zmieniają swój wygląd nie do poznania, by jak najbardziej przypominać idoli. Poddają się setkom operacji, łamią szczęki, powiększają usta, a długie miesiące spędzają na łózkach w szpitalach. Jednak to, co zrobiła 24- letnia Pamplona sprawia, że jesteśmy w szoku.

– Lekarze pytali, czy nie boję się śmierci, ale odpowiadałam, że w razie czego przynajmniej umrę piękna i szczęśliwa – wspomina dziewczyna.

2 litry tłuszczu w tyłek

8 lekarzy odmówiło operacji pośladków 24- letniej mieszkanki Sao Paulo. Dziewczyna jest tak zafascynowana Kim Kardashian, że postanowiła przeprowadzić operację powiększenia tyłka. Na zabiegi wydała blisko 470 000 $. Aby zbliżyć się wyglądem do swojej idolki, poddała się również innym operacjom. Ma za sobą liposukcję, operacje korekcji nosa i zabieg usunięcia żeber. Jednak najbardziej drastycznym posunięciem z jej strony było wstrzyknięcie 2 litrów tłuszczu w jej pupę. Cóż, jedni przesadnie chcą się go pozbywać, inni go sobie aplikują. Efektami operacji chwali się na swoich mediach społecznościowych. Jej ciało stało się bardzo nieproporcjonalne.