Wręczył kelnerce kopertę zamiast napiwku, gdy tylko ją otworzyła dopadło ją wzruszenie.

Praca kelnera tylko z pozoru wydaje się być łatwą i przyjemną pracą. Ludzie, którzy nie mieli wcześniej z nią styczności myślą, że jest to lekka praca w której zbiera się tylko i wyłącznie napiwki, które są dodatkiem do podstawowej pensji. Nic jednak w tym bardziej mylnego. Kelnerzy nierzadko pracują w pośpiechu i to za niewielką płacę, a dodatkowo to właśnie na nich niektórzy klienci odreagowują swój nieudany dzień.

Chelsea Rolf jest kelnerkę z wyjątkową historią. Zmaga się ona z zaburzeniami odżywiania i ciężko pracuje, by samotnie wychować swoją siostrę. Prowadzi ona również organizację, która za pomocą jogi pomaga przezwyciężyć ludziom wiele problemów z odżywianiem. Mimo tych wszystkich zajęć i kłopotów, dziewczyna ta zawsze jest uśmiechnięta i stara się nie narzekać, a dodatkowo zaraża swoim dobrym nastrojem klientów restauracji w której pracuje.
Jednak nadszedł z pozoru zwykły, kolejny dzień pracy. Kobieta nie przewidziała co się wydarzy, jednak grupa ludzi, którzy byli poruszeni jej historią, postanowiła nieco jej pomóc. Podstawieni klienci zrobili coś wręcz wspaniałego.

Pierwszym z nich był mężczyzna, który w ramach napiwku wręczył młodej kelnerce aż 1000 dolarów! Oczywiście kobieta chciała od razu oddać tę sumę, jednak mężczyzna nie przyjął jej z powrotem, wtedy też podzieliła się napiwkiem z współpracownikami.

Kolejni klienci, których obsługiwała kobieta, w ramach napiwku sprezentowali jej wycieczkę na Hawaje.

To nie koniec niespodzianek, następnym klientem okazała się być właścicielka kliniki psychologicznej, która prowadzi swój własny program, niejaka doktor Susan Krevoy. Zaproponowała ona kelnerce współpracę!

Czy wyobrażacie sobie lepszy dzień w zwykłej pracy? Zapewne nie, Chelsea Rolf również się nie spodziewała kolejnego podarunku. Poza odwiedzinami dawno nie widzianej przyjaciółki, kelnerka dostała również nowy samochód!

Jak widać nawet z pozoru zwykły dzień pracy, może okazać się czymś niesamowitym i odmienić nasze życie. Jeśli tylko jesteśmy dobrym i pogodnym człowiekiem!