Wpadka w “M jak miłość”! Widzieliście?

Wiele fanów na pewno zauważyło że aktualna czołówka jest nieaktualna.

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Problem jednak jest taki że producenci serialu wraz ze zmianą fabuły zapomnieli zaktualizować czołówkę. Każdy odcinek się od tego zaczyna a szczerze można przyznać że nie ma nic wspólnego z obecną sytuacja w serialu.

Co się więc nie zgadza?

LUCJAN I BARBARA

Nadal występują razem na samym początku czołówki choć jak nam wszystkim wiadomo wybitny aktor Witold Pyrkosz jakiś czas temu zmarł a co za tym idzie jego postać. Tak więc Barbara została sama.

MAREK, EWA, ANNA

W czołówce Anna zazdrosna jest o Marka. Aktualnie w serialu Anna jest zakochana w kimś zupełnie innym a Ewa i Marek tworzą szczęśliwe małżeństwo

TOMEK I JOASIA

Na czołówce widzimy na pierwszym planie Joasie, na drugim Tomka z Agnieszką. Niestety jest to bardzo nie aktualne, obecnie w fabule Tomek nie żyje.

MARIA I ARTUR

Ten wątek też już poszedł w zapomnienie. Aktualnie Maria i Artur są po rozwodzie. Każde z nich poszło już w swoją stronę.

MARTA I ANDRZEJ

Ten wątek to już na prawdę stara historia. Rozstali się jakiś czas temu i nawet rozwiedli się bez żadnych komplikacji. Teraz Marta układa sobie życie za granicą a Andrzej w Polsce z Magdą i jej adoptowanym synem

Chyba czas aby producenci się temu bliżej przyjrzeli. A co wy sądzicie?