Wpadka Kozidrak. Zsunęła się jej peruka!?

Gwiazda nie powinna mieć gorszego dnia, nieułożonej fryzury czy nie zrobionego makijażu. Szczególnie, gdy wychodzi ze studia telewizyjnego. Niestety Beacie Kozidrak przydarzyło się coś o wiele gorszego. Czyżby wychodząc ze studia Dzień Dobry TVN z jej głowie zsunęła się peruka? Wprawne oko dopatrzy się… dwóch przedziałków!

Niekwestionowana królowa polskiej piosenki była gościem weekendowego wydania “Dzień dobry TVN”. Beata Kozidrak dla wielu jest modowym guru polskiej estrady, nie boi się szalonych stylizacji oraz krótkich sukienek. Niestety kilka dni temu zaliczyła sporą wpadkę. Bujna fryzura liderki kultowego Bajmu nie była idealna. Na zdjęciu zrobionym, gdy wychodziła ze studia, nie widać tego na pierwszy rzut oka. Jednak dopatrzyć się można dwóch przedziałków. Jeden właściwy, a drugi nieco bardziej nieskazitelny i nienaturalny. Wygląda to tak, jakby Beacie delikatnie zsunęła peruka!

To, że gwiazdy często i chętnie korzystają z usług magików fryzjerstwa to nie dziwi nikogo. Eksperymenty z długością i gęstością włosów też już na nikim nie robią większego wrażenia. Tutaj mamy jednak do czynienia z pewnym zaniedbaniem. Ewidentnie nie było to planowane, a Kozidrak też nie była do końca świadoma tego, co stało się na jej głowie. Zapewne fryzjera odpowiedzialnego za jej wygląd, czeka trudna rozmowa…