WOW, to naprawdę JUSTYNA ŻYŁA?! Nowa fryzura, mini, kozaki. Tak seksownie nie wyglądała nawet w “Playboyu”!

Koniec z szarą myszką! Justyna Żyła oddała się w ręce stylistów i zmieniła się w ponętną “hot mamę”. W najnowszej sesji wygląda jak gwiazda i emanuje seksapilem. Taka nie była nawet w “Playboyu”!

Po rozwodzie Piotr Żyła kompletnie zgasł, za to Justyna nabrała nowej energii do życia. Porzucona góralka w końcu przestała wylewać żale na Instagramie i skupiła się na własnym rozwoju. Odważnie skorzystała z szansy, jaką otworzył przed nią show biznes. Najpierw rozebrała się w “Playboyu”, potem dostała własny program w telewizji, a teraz przygotowuje się do występu w “Tańcu z gwiazdami”.

Już w marcu Żyła pokaże widzom, jak radzi sobie na parkiecie, i nareszcie zaprezentuje swoją metamorfozę w pełnej krasie. A będzie na co popatrzeć, bo image celebrytki poddano radykalnej zmianie. Pierwsze efekty można podejrzeć na Instagramie, gdzie pojawiły się zdjęcie z backstage’u najnowszej sesji. Justyna w niczym już nie przypomina siebie z sesji w “Playboyu”, w której skulona na zydelku nieśmiało patrzyła w obiektyw. Teraz, ubrana w kostium, futro i długie kozaki, uwodzicielsko i bez skrępowania pręży ciało przy ścianie. Nowa fryzura i mocny makijaż zmieniły ją w seksownego wampa!Fani są zachwyceni nową, wyzwoloną Justyną.

Piękna i silna babka, nie daj się, pokaż że potrafisz!

Justyna jesteś najlepsza mas, klasę szyk styl, pokazujesz, że można podnieść się po bolesnym upadku i żyć dalej.

Justyna jesteś super babka i super matka. Pokazujesz innym ze można radzić sobie bez faceta. Trzymam kciuki za ciebie w TZG.

Będziesz czarnym koniem tej edycji. Z dnia na dzień piękniejsza.

Jeśli Justyna tak tańczy jak wygląda, to Kryształową Kulę ma już jak w banku.