Wiśniewski mówi dość. Innej już nie będzie

Michał Wiśniewski nie boi się starości. Stawia tylko jeden warunek. U jego boku musi być żona Dominika Tajner. Para już wie jak będzie wyglądać za… 30 lat. Piosenkarz zapowiada nam, że na pewno nie opuści swojej ukochanej.

To bardzo szczere wyznanie! Michał Wiśniewski (46 l.) zapewnił nas, że po trzech nieudanych małżeństwach ma zamiar zestarzeć się u boku obecnej żony Dominiki Tajner (41 l.). Wokalista nabrał takiej pewności po udziale w show Polsatu „The story of my life. Historia naszego życia”. Dzięki świetnej charakteryzacji Michał i Dominika mogli zobaczyć, jak będą wyglądać jako staruszkowie.

– Nie przestraszyłem się. Jestem pewien, że chcę się przy niej zestarzeć. Oczywiście to zależy też od Dominiki, bo nie wiem, czy ze mną wytrzyma – żartuje piosenkarz. Michał zapewnia, że choć od ich ślubu minęło 6 lat, to oboje nadal są w sobie zakochani. – Po prostu miłość kwitnie. Mam idealną żonę i nie boję się starości u jej boku – zapewnia nas lider Ich Troje.Przypomnijmy Michał Wiśniewski ma już za sobą trzy małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. W 2012 ożenił się z Dominika Tajner, która ma za sobą jedno małżeństwo. Para wychowuje jej syna Maksymiliana.