Wiśniewski już ma nową w objęciach. Wszyscy mówią o tym zdjęciu

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner. Okazuje się, że wokalista być może znalazł już pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Od marca mówi się o związku Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Przez wiele tygodni spekulowano, dlaczego wokalista postanowił złożyć pozew o rozwód. W końcu celebrytka postanowiła zabrać głos.

– Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – mówiła w rozmowie z “Fleszem”.

Teraz na profilu Joanny Wielochy, uczestniczki programu “Chłopaki do wzięcia”, pojawiło się zdjęcie z Michałem Wiśniewskim. Artysta jest wpatrzony w kobietę i trzymają się za ręce.

– Zatańczymy jeszcze raz to tango straconych. Dziękuje za piękny dzień – napisała na Instagramie Wielocha.

Jak można się domyślać, w komentarzach zawrzało. Fani nie szczędzą krytyki.

Asia bierz się za Michała. Jest jak zwykle wolny, bo każda jego żona jest tylko na papierze. On traktuje je jak powietrze.
– Dno dna.
– Będziesz jego kolejną żoną?
– Ten Wiśniewski to już na głowę upadł.Oj nisko, nisko panie Michale…
– Oho, nowa para szołbiznesu?

Na razie ani Michał Wiśniewski, ani Joanna Wielocha nie odnieśli się do komentarzy pod postem. Nie jest jednak tajemnicą, że wokalista uwielbia kobiety i szybko się zakochuje.

Joanna Wielocha wystąpiła w programie “Chłopaki do wzięcia”. Kobieta była związana z jednym z uczestników show – Ryśkiem zwanym “Szczeną”. Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę i teraz próbuje swoich sił w show-biznesie. Ostatatnio Wielocha pojawiła się na Cuprum Hits Festiwal, gdzie na ściance zapozowała z Michałem Wiśniewskim.

Szykuje się kolejny romans?