Wielkie rozczarowanie. Justyna Żyła sobie nie radzi

Justyna Żyła nie radzi sobie w tańcu. Zaliczyła też wpadkę
Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu odbiła się szerokim echem w mediach. Przed nami kolejna edycja “Tańca z gwiazdami” a w niej… Justyna Żyła. Choć program jeszcze się nie zaczął, już robi się ciekawie.

Justyna Żyła budzi wśród wszystkich uczestników nowej edycji “Tańca z gwiazdami” najwięcej emocji. Okazuje się, że była żona najpopularniejszego skoczka ma problem z choreografiami.Przypomnijmy, że w zeszłorocznej odsłonie tanecznego show najgorzej radził sobie Jarosław Kret, który został odesłany z kwitkiem na samym początku. Czy Justyna Żyła podzieli los pogodynka?

– Justyna Żyła nie radzi sobie w tańcu najlepiej. Nie do końca ogarnia wszystkie kroki. Bardzo jednak się stara. Widać, że jest to dla niej ważne – zdradził informator “Plotka”. Oprócz tego podczas pokazu na ramówce Polsatu pokazała nieco za dużo.

Zdaje się, że Tomasz Barański ma nie lada wyzwanie. Z obserwacji wynika, że tancerz traci też fanów. “Nie będę tym razem trzymać kciuków z powodu partnerki” – czytamy pod jego zdjęciami.

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek i trzymamy kciuki!