Wiele wskazuje, że w małżeństwie Lewandowskich nie dzieje się dobrze. Ich wyjście to potwierdza

Robert i Ania Lewandowscy od lat uchodzą za jedną z najbardziej szczęśliwszych i kochających się par w polskim show-biznesie. Parę, która zawsze mówi o sobie dobrze, wspiera się kiedy tylko zachodzi taka potrzeba, a przede wszystkim stawia rodzinę i jej dobro na pierwszym miejscu. Krótko mówiąc, uchodzą za małżeństwo idealne. Tak było przynajmniej do tej pory.

Teraz okazuje się, że coś tak jakby się między nimi zmieniło i oboje podchodzą do siebie z nieco większym dystansem, co było widać chociażby na ślubie Anny Korcz.Zachowywali się tam zdecydowanie inaczej niż zawsze.O zawirowaniach w relacji naszej fit pary może świadczyć również fakt, że na ich profilach instagramowych nie pojawiają się też ich wspólne zdjęcia.Czyżby faktycznie coś było na rzeczy?

Zachowanie Lewandowskich na ślubie
Anna i Robert Lewandowscy miniony weekend poświęcili na huczne świętowanie zaślubin córki polskiej aktorki, Anny Korcz. To było ich pierwsze oficjalne wyjście od momentu zakończenia mundialu dla naszej reprezentacji. Pierwsze, jednak wszystko wskazuje na to, że nie do końca udane. Podejrzenia wzbudzał fakt, że choć małżonkowie pojawili się razem, to jednak zachowywali się zupełnie inaczej niż zwykle.

Takie rzeczy są natychmiast zauważalne – nie trzymali się za ręce, unikali wzajemnego kontaktu, nie rozmawiali za wiele, a jakby tego było mało Robert chodził za Anią, podczas gdy na jego twarzy praktycznie wcale nie było widać uśmiechu.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Para nie podzieliła się żadnym zdjęciem z wesela

Zdjęcia z wesela również mówią same za siebie. Żadne z nich nie przedstawiało Ani i Roberta, którzy patrzyliby w swoje strony.Małżonkowie nie podzielili się również wspólnym, weselnym zdjęciem na profilach społecznościowych, gdzie obserwują ich miliony ludzi. A przecież do tego nas przyzwyczaili… To dość nietypowe zachowanie jak na parę, która bardzo często okazywała sobie uczucia publicznie, a jeszcze chętniej dzieliła się swoimi wspólnymi wyjściami na Facebooku czy Instagramie. Tym razem na próżno było ich tam szukać.

Na nagraniach występowali osobno

Anię i Roberta można było zobaczyć jedynie na InstastoriesZofii Zborowskiej, która również była zaproszona na ślub. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że sportowcy nie byli widoczni na nim razem –Ania znalazła się na jednym nagraniu, a Robert na zupełnie innym.Praktycznie na każdym filmiku było widać, że małżonkowie siedzą osobno.

Niewykluczone, ze kryzys zaczął się tuż po zakończeniu mundialu

Wiadomo, że Lewandowscy już na początku wyjechali wraz z córką na wspólne wakacje. Piękne zdjęcie całej trójki z wypadu na plażę, które zdobyło ogromną popularność, można zobaczyć na Instagramie Ani. Od tamtego czasu tak jakby wszystko się zmieniło.Profil trenerki zalewają tylko i wyłącznie posty związane z pracą, a na profilu naszego zawodnika pojawiło się zaledwie jedno, nowe zdjęcie z siłowni.

Ania od zawsze wspierała Roberta. Fani są przerażeni tym, co dzieje się teraz

Czyżby wpływ na relacje Lewandowskich miał mundial, z którego polska reprezentacja odpadła zdecydowanie wcześniej, niż wszyscy początkowo zakładali? Niewykluczone, że ma to ze sobą jakiś związek, choć początkowo nic na to nie wskazywało.Tuż po tym, jak biało-czerwoni odpadli w mistrzostw świata, Ania opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Robertem, w którym zaznaczyła, że zawsze będzie go wspierać. Wzruszający wpis zebrał ponad ćwierć miliona polubień. Oto, co napisała wtedy polska sportsmenka:

Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnieść. Smutno na serduchu. Ale zawsze wspieram, jak każda żona. Na dobre i na złe. Kocham, doceniam, szanuje, wspieram, dziękuję

Patrząc na ten wpis, nic nie wskazywało na to, że lada moment coś mogłoby się zacząć między nimi psuć. Teraz z kolei widać to gołym okiem.Fani są przerażeni i bez przerwy dopytują Lewandowską na Instagramie o to, co tak naprawdę się stało. Odpowiedzi na nurtujące pytanie wciąż jednak nie otrzymali.

Czy między naszymi bohaterami coś się wypaliło? A może to tylko chwilowy kryzys, który lada dzień zostanie zażegnany? Miejmy nadzieję, że tak, bo oboje tworzyli i wciąż tworzą jedną z najwspanialszych i najpiękniejszych polskich par. Trzymamy kciuki!