Wiek Dagmary z „Królowych życia” z pewnością Was zaskoczy!

Królowe życia to telenowela dokumentalna, dzięki której możemy zobaczyć codzienne życie ludzi spełnionych, ale wciąż żądnych przygód. Program jest nadawany przez stację TTV i doczekał się już 6 sezonów. Jest jednym z bardziej odważnych i kontrowersyjnych programów tej stacji. Na pewno jedną z najbardziej barwnych postaci jest Dagmara.

Dagmara w zaledwie kilka lat stała się największą gwiazdą programu i jest rozpoznawalna niemalże w całej Polsce. Jej ostatnim sukcesem był również jej własny program na antenie TTV „Made in Maroko”, gdzie razem ze swoim przyjacielem Jackiem, podróżuje po kraju w poszukiwaniu nowych pomysłów na biznes. Dzięki jej charyzmie Królowa Życia miała okazję zagrać w filmie Patryka Vegi.

Dagmara po latach tułaczki i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka, bo jak twierdzi, tęsknota za bliskimi była zbyt silna. Jednak amerykańskie upodobania do rozmachu weszły jej w krew. W jej rodzinnym Kłodzku zyskała ksywkę „Amerykanka”. Bez wątpienia lubi błyszczeć, a bez biżuterii nie wychodzi z domu. Jest osobą, która zaraża swoim poczuciem humoru i otwartością. Jednak wiek gwiazdy może Was naprawdę zaskoczyć!Nie jeden z nas, na pytanie o wiek Dagmary, mógłby się pomylić. Kłodzka bizneswoman ma bowiem 51 lat! I jest to na pewno zaskoczenie dla fanów „Amerykanki”. Wielu kobietom Dagmara, może zaimponować nie tylko wielkim poczuciem humoru, pozytywnym nastawieniem do świata i otaczających ją ludzie, ale również tym jak wygląda. A trzeba przyznać, że królowa życia jak na swoje 51 wiosen trzyma się znakomicie. Jest ona również mamą nastoletniego syna Konana, którego również możemy zobaczyć w stacjiTTV.

  Dagmara wygląda i czuje się znakomicie jak na swój wiek. Wielu z nas, na pewno nie spodziewało się, że kobieta po pięćdziesiątce nadal może mieć w sobie tyle zapału i chęci do życia.