Strona główna Magazyn Wiedzieliście, że Czesław Mozil ma tak piękną żonę?

Wiedzieliście, że Czesław Mozil ma tak piękną żonę?

Gośćmi ostatniego odcinka “The Story Of My Life. Historia naszego życia” byli Dorota i Czesław Mozilowie. Choć znali się od lat, nagły wybuch uczucia zaskoczył ich i zgodnie uznali, że nie będą się przed nim bronić.

 Bardzo tchórzyłem. Naprawdę to nie jest łatwe zaryzykować, dlatego że bałem się odrzucenia. My się tak macaliśmy troszeczkę – wyznał Czesław.
Podczas jednej z wspólnych podróży wystąpili do Torunia i tam… pocałowali się pierwszy raz.

Nie spodziewałem się, że Toruń będzie dla mnie taki ważny – dodał z uśmiechem Czesław i zdradził również, jaki warunek postawiła mu Dorota odnośnie ślubu: To musi być dzień, w którym ja się w ogóle ani razu nie zestresuję. I taki ślub to ja rozumiem – było 12 osób, było bardzo intymnie, byliśmy nad Wisłą i nikt nic nie wiedział.

To był jeden z piękniejszych dni, jeśli chodzi o moje życie – podsumowała Dorota.

Czy Dorota i Czesław wyobrażają sobie wspólną starość?My o tym rozmawiamy, mamy już obgadane wszystko – zdradziła Dorota.

Nie chcemy przyszłości bez siebie – dodał Czesław. – Jak się ma swoją najbliższą osobę obok, to wtedy ta przyszłość nie wydaje się być taka straszna. Bierzemy wszystko, co będzie! – stwierdził Czesław.

Czesław Mozil ma obecnie 39 lat, a jego żona 41 lat.