Widzowie są wściekli. “Zero klasy”

“Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlović zmiażdżyła Justynę Żyłę. “Przesadziła”
Kolejny odcinek i mnóstwo emocji. Jak się okazuje, Justyna Żyła przekonała do siebie widzów i została w “Tańcu z gwiazdami”. Internauci masowo komentują to, co działo się w programie.

Od pierwszego odcinka Justyna Żyła jest na ustach wszystkich. Pierwszy występ określany był mianem “najgorszego tańca w historii programu”. Z wielką niecierpliwością czekano na drugi taniec. “Było dobrze” – komentują fani i wspierają byłą żonę skoczka.

I choć Justyna Żyła przekonała telewidzów, Iwona Pavlocić wciąż ostro ocenia jej występy. – Miałaś ramę jak umierający łabędź – skwitowała na wizji.Słowa juroki ewidentnie nie spodobały się internautom, którzy są wściekli i nie zostawią suchej nitki na “czarnej mambie”. “Zero klasy. Widać, że nie lubi Justyny”, “Wielka poprawa, ale Iwona Pavlowić przesadziła z krytyką”, “Pani Pavlović nie oszczędza Justyny”, “Pani Iwona przegina z ocenami” – czytamy w komentarzach.

W poprzendim odcinku Justyna Żyła i Tomasz Barański za cha-chę otrzymali 8 punktów, foxtrot oceniony został na 11. To dopiero początek show Polsatu, a emocji co nie miara.

Też uważacie, że oceny były zbyt surowe?