Widzów TVN zamurowało! Nową gwiazdą stacji zostanie… Justyna Żyła

Medialna kariera Justyny Żyły (30 l.) nabiera rozpędu. Porzucona żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.) zaczyna wyrastać na prawdziwą gwiazdę. Po słynnej sesji dla “Playboya” i wywiadach dla tabloidów przyszedł czas na telewizję. Justyna otrzymała właśnie propozycję udziału w popularnym programie TVNu.

Od kilkunastu tygodni Justyna Żyła nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po tym, jak publicznie zarzuciła mężowi zdradę i porzucenie rodziny, jej życie prywatne legło w gruzach. Media podchwyciły jednak temat i Justyna udzieliła kilku wywiadów, gdzie ze szczegółami opisała rodzinny kryzys. Następnie, korzystając z fali popularności, zaliczyła rozbieraną sesję dla “Playboya”. Być może kolejnym etapem będzie telewizja.Justyna Żyła zrobi karierę w TVN?

Jak dowiedział się “Super Express”, Justyna dostała właśnie zaproszenie do występu w najnowszej edycji reality show „Agent – Gwiazdy”. Udział w tak popularnym programie z pewnością otworzy jej drogę do świata show biznesu. Czy żona Piotra Żyły zgodzi się na występ przed kamerami? Przekonamy się już niebawem.

Na razie Justyna nie myśli jeszcze o pracy lecz korzysta z wakacji. Wyjechała razem z dziećmi i przyjaciółmi do Chorwacji, gdzie łapie oddech i relaksuje się po ostatnich, pełnych stresu miesiącach.

😅😎🤩

A post shared by Justyna (@justynazyla) on