W wypadku giną 2 kobiety i dziecko. Na zdjęciu z miejsca zdarzenia widać coś niezwykłego…

Śmierć i to, co dzieje się z nami później są tematami, które od zawsze wzbudzały mnóstwo kontrowersji i pytań. Co jakiś czas pojawiają się opisy niecodziennych zdarzeń, które zmuszają do refleksji.

Tak właśnie było w przypadku tego zdjęcia, wykonanego na miejscu wypadku samochodowego, w którym życie straciły trzy osoby. Na fotografii uchwycono coś, co dla wielu osób może być znakiem na to, że niebo jednak istnieje…Był 25 kwietnia, gdy 23-letnia Hannah Simmons, jej 9-miesięczna córka A’lannah oraz 28-letnia przyjaciółka Lauren Buteau wybrały się w podróż samochodem. W pewnym momencie Hannah straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z innym samochodem. Wszystkie trzy zginęły na miejscu.

Tragiczny wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. W korku stała także Anisa Gannon, która tego dnia jechała do pracy. Jej ciotka Tata Noble powiedziała Today, że siostrzenica postanowiła zrobić zdjęcie, aby móc udowodnić szefowi, że naprawdę stała w korku.

I właśnie wówczas na fotografii uchwyciła coś naprawdę niezwykłego…

Na zdjęciu z miejsca zdarzenia widać jakby promień światła, który biegnie ku niebu. Wewnątrz da się dostrzec dwie jasne plany, które unoszą się w górę.

Rodziny ofiar są przekonane, iż jest to znak, że ich bliscy trafili do nieba. To samo uważa pani Noble, według której na zdjęciu widać „szlak prowadzący do nieba”.

Wiele osób oczywiście twierdzi, że jest to zwykły promień światła, który odbił się w szybie. Jednak ciotka autorki zdjęcia jest przekonana, że to coś więcej.

„Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, tym bardziej gdy weźmie się pod uwagę dwa mniejsze płomienie, które znalazły się wewnątrz promienia światła” – przekonuje kobieta. „Trudno to opisać, ale według mnie to wygląda tak, jakby opuszczały nasz świat” – dodaje.

Pani Noble dotarła do matki 23-latki, która zginęła w wypadku i pokazała jej to zagadkowe zdjęcie. Pogrążona w żałobie Judy stwierdziła, że fotografia okazała się niej prawdziwym darem.

„To zdjęcie zostało zrobione z jakiegoś powodu – abym nie oszalała. Hannah była także moją najlepszą przyjaciółką, i jestem pewna, że patrzy na mnie teraz z nieba.”

A Wy co sądzicie na ten kontrowersyjny temat? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dailymail.co.uk