W trakcie mszy ksiądz nie wytrzymał i puścił bąka. Wiernym powiedział, że to objawienie

Problemy z żołądkiem mogą dopaść każdego. Wzdęcia czasem paskudnie dokuczają, ale same gazy są podobno całkowicie naturalne, a w rozsądnych dawkach nawet zdrowe. Uchodzą jednak za coś obrzydliwego i zdecydowanie nieprzyjemnego. Zwłaszcza dla osób, które znalazły się w ich śmierdzącym zasięgu.

Gazy miewa każdy człowiek, a więc wydziela je także ksiądz. Jednak pewien duchowny, któremu przytrafiło się nie utrzymać ich w tłumie ludzi, znalazł ciekawe i nietypowe wytłumaczenie wstydliwej sytuacji.Do tego zdarzenia doszło podczas mszy świętej w gminie Villalba de Duero w Hiszpanii. Szanowany i lubiany przez parafian 61-letni ksiądz odczytywał właśnie słowa z Biblii, gdy po świątyni rozniosły się dziwne odgłosy. Nagłe dudnienie, które zdecydowanie wskazywało, że ksiądz puścił bardzo siarczystego bąka. Zebrani w kościele wierni spojrzeli po sobie zadziwieni.

Co na to duchowny? Jak gdyby nigdy nic podniósł głowę i wykrzyknął “Duchu Święty!”, po czym przeżegnał się i dodał szybko “amen”.

Na reakcję parafian nie trzeba było długo czekać. Ludzie wybuchnęli śmiechem, a zmieszany ksiądz szybko zakończył nabożeństwo. Pytany później przez ciekawskich i wścibskich, co też na mszy dziwnego się wydarzyło, duchowny zapewniał, że “Duch Święty objawił się właśnie w imię Boga” – podaje There is News.