W sobotę miał brać ślub… W piątek będzie pogrzeb.Tragedia pod Świeciem

W sobotę miał brać ślub, tymczasem w piątek odbędzie się jego pogrzeb. 19-letni Filip zginął w tragicznym wypadku samochodowym w miejscowości Dolny Młyn (woj. kujawsko-pomorskie). Śmierć chłopaka poruszyła setki osób. Teraz przyjaciele szykują mu niesamowite ostatnie pożegnanie.

Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek 14 października przed południem. W miejscowości Dolny Młyn pod Świeciem zginął 19-letni kierowca osobowego volvo.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały śmiertelne obrażenia ciała kierowcy – informuje Joanna Tarkowska, rzeczniczka prasowa świeckiej policji.Z 19-letnim Filipem podróżowała także 19-latka i malutkie dziecko, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało.

19-latek w sobotę 19 października miał stanąć na ślubnym kobiercu. Tymczasem w piątek 18 października odbędzie się jego pogrzeb. Jego przyjaciele planują dla niego szczególne ostatnie pożegnanie.

Bibsonku… 😭Tak bardzo chciałbym jeszcze raz jechać z Tobą do szkoły, tak bardzo chciałabym się z tobą podtruć…

Gepostet von Julianna Warjan am Dienstag, 15. Oktober 2019

– Proszę wszystkich motocyklistów i wszystkie motocyklistki o przyjazd na pogrzeb Filipa, który odbędzie się 18.10.2019r (w piątek) o godzinie 14:00 w kościele w Łabiszynie.

Proszę Was odprowadźmy go tak, jak na to zasłużył! Zróbmy to tak, żeby nas usłyszał – apeluje koleżanka Filipa w mediach społecznościowych.