W polskich lasach grasuje przerażająca staruszka! Widziano ją już w kilku miejscach

W całym kraju pojawiają się doniesienia o przerażającej staruszce, która nawiedza polskie lasy. Kobieta ma chodzić z dziecięcym wózkiem, w którym znajduje się lalka pozbawiona oczu. Widziano ją m.in. w okolicach Wałbrzycha, Otwocka czy Łodzi. Historie ludzi, którzy twierdzą, że ją spotkali są niesamowicie podobne!

Przerażająca staruszka straszy w lasach

Twórcy kanału  „Zjawiska Niewyjaśnione” zebrali i przedstawili ostatnio przerażające historie kilku osób z różnych części kraju. Podczas wycieczki do lasu mieli oni spotkać ponurą, starszą kobietę w brudnym brązowym płaszczu i czarnej sukni. Staruszka miała mieć na oko około 80 lat, a na twarzy resztki zaschniętego błota. Miała też przy sobie dziecięcy wózek, a w nim uporną lalkę, pozbawioną oczu. Opisujące spotkanie z nią osoby twierdzą, że kobieta najpierw prosi o pomoc, a następnie wpada w szał i oskarża o chęć wyrządzenia krzywdy jej dziecku.

Tajemniczy list

Dotychczas kobieta była widziana m.in. w lesie Marysieńka pod Głubczycami,  w mauzoleum w Wałbrzychu, w okolicach Łodzi oraz w Celestynowie pod Otwockiem. Jak twierdzą twórcy kanały Zjawiska Niewyjaśnione, wszystko wskazuje na to,   że kobieta się przemieszcza.  Przytaczają także historię listu, który miał nadesłać im jeden z fanów. Jego autor opisał w nim postać swojej babci, która miała interesować się satanizmem i czarną magią. Kobieta miała jakiś czas temu całkowicie zerwać kontakty z rodziną i podobno często wyjeżdżać, zabierając ze sobą właśnie dziecięcy wózek!Myślicie, że staruszka istnieje naprawdę?