W mediach huczy od plotek. Na jaw wyszedł romans księcia Williama

Rzekomy romans księcia Williama. W mediach huczy od plotek
Nic tak nie wzbudza ciekawości wielbicieli brytyjskiego dworu, jak skandale w rodzinie królewskiej. Teraz media rozpisują się o rzekomym romansie księcia Williama. Nic dziwnego, że po raz kolejny trudno uciszyć plotki o kryzysie w małżeństwie księcia Cambridge i księżnej Kate.

Dookoła rodziny królewskiej jest cały czas głośno. A to narodziny syna Harry’ego i Meghan, a to huczne śluby. Oprócz tych radosnych chwil media co jakiś czas donoszą o skandalach. Często niewygodnych dla brytyjskiej monarchii.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że księżna Kate prawdopodobnie wyprowadziła się z domu wraz z dziećmi. Wszystko przez to, że książę miał stwierdzić, iż w ich związku nie ma już iskry.

– Książę William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie – zdradził informator dworu.

Tymczasem media informują o tym, że księżę William w 1999 r. miał mieć romans z siostrzenicą księżnej Camilli, Emmą Parker Bowles. Jeśli Kate o tym nie wiedziała, może się wściec.

– Patrzył z miłością na Emmę. Ona natomiast wsłuchiwała się we wszystko, co powiedział. Spoglądał na nią z takim uwielbieniem, że to było trochę żenujące – donosi “Express.co.uk”.

REKLAMA

Rodzina królewska nie odnosi się do plotek, które krążą w tabloidach. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy na jaw wychodzą romanse księcia z przeszłości.