W czasie imprezy nagrała krótki filmik. To dzięki temu uniknęła tragedii.

Kristal Santos z Brazylii podzieliła się z internautami szokującym nagraniem. Młoda kobieta była na imprezie plenerowej z koleżanką, było mnóstwo ludzi, wszyscy świetnie się bawili i Kristal nawet nie przyszło do głowy, że w biały dzień może stać się jej krzywda. Jak bardzo była w błędzie zobaczycie na poniższym nagraniu.

Kristal odtworzyła wideo już w domu, tuż przed udostępnieniem go na portalach społecznościowych. Ku swojemu przerażeniu zobaczyła, jak jakiś mężczyzna wrzucił jej do kubka z drinkiem tabletkę. Na szczęście kobieta już nie miała nic do picia i właśnie chciała wracać do domu. Gdyby było inaczej, jej zabawa mogłaby mieć tragiczne zakończenie. Nie wiadomo, czy była to tabletka gwałtu, czy środki uspokajające. Policja nie odnalazła mężczyzny z nagrania.Udostępnijcie to nagranie koleżankom ku przestrodze! Jak widać, nie trzeba wiele, by paść ofiarą:

Pongan atención a la bebida de la chica!!! Tengan mucho cuidado!!(Vía @Jaeda_Sky: I’ll never understand how a dude can be so wack with no game and feel the need to be such a disgusting predator. Ladies watch your drinks! Watch her cup 😡😡😡)

Opublikowany przez Red Denuncia Feminicidios Estado de México Piątek, 6 kwietnia 2018