Ukradł torebkę z auta. Zatkało go, gdy ją otworzył

Brawurowa kradzież w Słupsku (woj pomorskie). Złodziej ukradł z niedomkniętego auta damską torebkę, w której znajdowało się 108 tysięcy złotych! Bandyta wykorzystał moment, kiedy właścicielka samochodu odeszła na chwilę, by zapalić papierosa. Rodzina poszkodowanej kobiety wyznaczyła nagrodę za pomoc w schwytaniu sprawcy.

Do kradzieży doszło w zeszły piątek, 19 października około godz. 14:00. Kobieta zostawiła niedomknięty samochód na terenie myjni samochodowej przy ulicy Szczecińskiej i odeszła na chwilę, by zapalić papierosa. W tym czasie złodziej ukradł z auta torebkę, w której znajdowało się 108 tysięcy złotych oraz wszystkie dokumenty i klucze. Tego dnia właścicielka pobrała gotówkę z banku. Złodziej prawdopodobnie śledził swoją ofiarę.

Kradzież została zgłoszona policji. – Cały czas szukamy sprawcy. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na jego temat proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem policji. Sprawcy kradzieży grozi do pięciu lat więzienia – poinformował w rozmowie z Fakt24.pl Robert Czerwiński, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.Rodzina poszkodowanej kobiety udostępniła zdjęcia z kamer monitoringu, które zarejestrowały złodzieja. Za pomoc w jego ujęciu wyznaczono nagrodę w wysokości 10 tys. złotych.

PROSZE UDOSTEPNIAĆ !!!! NAGRODA 10.000 ZL Wczoraj o godzinie 14:00 w Słupsku przy ul Szczecińskiej 57 teren myjni…

Opublikowany przez Dawid Rybaniec Sobota, 20 października 2018