Uklęknąłbyś na ten widok? Biblijne zjawisko na niebie

Włoskie plaże słyną z widowiskowych zachodów słońca. Jednak ten, który miał miejsce nad małym miasteczkiem Agropoli, był inny od pozostałych. Naoczni świadkowie twierdzą, że na niebie ukazał się im… Jezus Chrystus. Na dowód pokazują zdjęcia, które momentalnie stały się hitem sieci. Zrobił je miejscowy artysta Alfredo Lo Brutto.

Miasteczko Agropoli położone jest na południowo-zachodnim wybrzeżu Włoch. Słynie z przepięknej promenady, klimatycznych uliczek i starego miasta położonego na wzgórzu. To właśnie stamtąd Alfredo Lo Brutto wykonał zdjęcia, dzięki którym miasteczko jest już słynne na całym świecie.

Mężczyzna wybrał się na spacer tuż przed zachodem słońca. Z pewnością nie spodziewał się, że uda mu się zrobić fotografię, która rozbudzi wyobraźnię wielu osób. Alfredo Lo Brutto, który na co dzień jest artystą i mieszkańcem Agropoli, uchwycił moment, gdy słońce przed zniknięciem za horyzontem, schowało się za chmurami tworząc niezwykłą iluminację. Opublikowane zdjęcia od razu przywodzą na myśl statuę Chrystusa Zbawiciela z Rio de Janeiro.Disclaimer: This content is exclusively managed by Caters News. To license or use in a commercial player please contact licensing@catersnews.com or call +44 121 616 1100 / +1 646 380 1615

Opublikowany przez Alfredo Lo Brutto Sobota, 2 marca 2019

– Byłem zauroczony widokiem! Nie udostępniam często zdjęć w mediach społecznościowych, ale gdy uchwyciłem ten moment, czułem, że inni też muszą to zobaczyć – cytuje relacje Lo Brutto portal „Daily Mail”.

Pod udostępnioną fotografią pojawiło się sporo wpisów. – Wygląda jak anioł! – pisze internauta. – Nie ma słów, by wyrazić piękno, które widzę – napisał inny komentator.