Uczniowie dowiedzieli się, że nauczyciel nie dostaje wypłaty i śpi w szkole – Zrobili mu niespodziankę

Od wczesnych lat mamy w szkole do czynienia z nauczycielami, którzy starają się nauczyć nas wielu ważnych rzeczy. Ale ich lekcje nie dotyczą tylko matematyki czy literatury. Uczą nas myślenia i stosowania wiedzy w praktyce, a także tego, czym jest szacunek i tolerancja.

Praca nauczyciela nie łatwa. Czasami spotykamy na swojej drodze pedagogów, którzy zostawiają na nas mocniejszy ślad, niż inni. Wielu z nas wciąż pamięta nauczyciela, który wspierał nas w ważnych chwilach. Bruno Rafael Paive, nauczyciel pracujący w brazylijskiej szkole, zawsze wiedział, że jego rolą jest wspieranie i uczenie. Uczniowie postanowili mu za to pięknie podziękować!Bruno jest doceniany przez uczniów. Wykonuje sumiennie swoją pracę, mimo że szkoła nie płaciła mu przez dwa miesiące. Zajął miejsce nauczycielki, która poszła na urlop macierzyński, a administracja szkoły nie wiedziała, jak mu zapłacić. Ponieważ nie miał pieniędzy, był zmuszony spać w szkole, co nie uszło uwadze kilku uczniów.

Poniższe nagranie pokazuje wzruszającą chwilę. Bruno wchodzi do klasy, a uczniowie mówią, że mają dla niego niespodziankę. On chodzi po klasie i czyta wiadomości na ławkach, a na swoim biurku znajduje małe pudełko. Gdy je otwiera, nie umie powstrzymać emocji.

Uczniowie wykorzystali swoje kieszonkowe i uzbierali dla nauczyciela łącznie 400 dolarów. Wzruszony Bruno miał łzy w oczach i zabrakło mu słów, więc uczniowie postanowili go przytulić.

Obejrzyj poniższy filmik, aby zobaczyć tę cudowną chwilę i fantastyczne zachowanie uczniów!