Twierdzą, że zobaczyli Boga w chmurach. Na dowód pokazują nagranie

Dowodów na istnienie Boga, ludzie poszukują już od dawien dawna. Znaki dostrzegają niemal wszędzie, w ludziach, zwierzętach, roślinach, a nawet na jedzeniu. Ostatnio znaleźli je w chmurach nad Alabamą.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które ma być wyjątkowym zapisem przechadzki Boga w obłokach. Film udostępniła internautka Solo Dolo, a obejrzały go już dzisiątki tysięcy osób.Co niezwykłego zarejestrowano na filmie? Solo Dolo nagrywała właśnie szalejącą nad Alabamą burzę i ciężkie chmury na niebie. Dopiero po fakcie, gdy odtwarzała nagranie, jej przyjaciel zauważył w plamie słońca między obłokami dziwny, poruszający się ciemny kształt.

Wysoki, smukły cień, który wyglądał, jakby miał ręce i nogi, szedł przed siebie – właśnie to udało się zarejestrować Solo na nagraniu. Co to było? Element chmury? A może dokładnie tak, jak twierdzi kobieta, Bóg, który akurat wybrał się na spacer?

Boga w chmurach dostrzega też wiele osób, które obejrzały nagranie. Ich zdaniem jest to ewidentny dowód na jego istnienie.

“Nie mówcie mi, że mój Bóg nie jest prawdziwy!” – napisała Solo w poście na Facebooku, przekonując, że właśnie udało jej się zarejestrować dowód na istnienie stwórcy.

Źródło: buzz.gazeta.pl