Trzy pytania ws. śmierci Staraka. Odpowiedzi na nie wiele wyjaśnią!

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Choć jego ciało wyłowiono z jeziora Kisjano 22 sierpnia, to wciąż nie znamy wyników sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. A to właśnie sekcja zwłok może rzucić światło na śmierć Piotra Woźniaka-Starka i przybliżyć nam ostatnie chwile życia znanego producenta.

Piotr Woźniak-Starak zginął podczas rejsu motorówką po jeziorze Kisajno. Znany producent miał wypaść z łodzi tuż po wykonaniu gwałtownego manewru skrętu. Wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem do wody wpadła towarzysząca mu 27-latka Ewa O.. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, a po jej odnalezieniu nad ranem 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Szybko zrodziło się wiele pytań, wśród których pojawiło się m.in. to, dlaczego Woźniak-Starak nie dopłynął do brzegu, choć udało się to jego towarzyszce? Jeszcze w trakcie trwania poszukiwań pojawiły się doniesienia, iż w śrubę motorówki zaplątały się ludzkie włosy. To zaś zrodziło podejrzenia, że należą one do Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, ale to nie zakończyło sprawy.

Nowe światło na zdarzenia z feralnej sierpniowej nocy miały rzucić wyniki sekcji zwłok. I choć wiele wskazywało na to, że ujrzą one światło dzienne we wtorek 27 sierpnia, to tak się nie stało. A to właśnie wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka mogłyby rozwiać wątpliwości. Bardzo możliwe, że poznalibyśmy wtedy odpowiedzi na trzy poniższe pytania.Czy i jakie obrażenia głowy miał Piotr Woźniak-Starak?

To jedno z kluczowych pytań dotyczących śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Czy Woźniak-Starak miał np. obrażenia tłuczone, sugerujące, że uderzył głową w kant łódki, co mogło doprowadzić do utraty przytomności, a w konsekwencji do utonięcia? A może na głowie Woźniaka-Staraka są obrażenia powstałe w wyniku kontaktu ze śrubą motorówki, na co mogłyby wskazywać wcześniejsze informacje o włosach zaplątanych w śrubę.

Czy i jakie obrażenia tułowia miał Piotr Woźniak-Starak?

Kolejną odpowiedzią, której mogą udzielić wyniki sekcji zwłok, jest ta dotycząca ewentualnych obrażeń tułowia Piotra Woźniaka-Staraka. Istnieje ewentualność, że na ciele znajdują się ślady, mogące potwierdzić, iż to właśnie Piotr Woźniak-Starak kierował łódką. Wielu osobom właśnie to pytanie dotyczące śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zdaje się nie dawać spokoju. Jeśli na ciele ofiary są obrażenia zadane przez stery łódki, potwierdzi to, że łódką kierował Piotr.

Czy Piotr Woźniak-Starak miał obrażenia rąk?

Sekcja zwłok powinna udzielić odpowiedzi na pytanie dotyczące ewentualnych obrażeń rąk Piotra Woźniaka-Staraka. Jeśli na jego rękach byłyby ślady, mogłoby to oznaczać, że Piotr Woźniak-Starak próbował przed śmiercią wrócić na pokład swojej łodzi, ale został poraniony np. śrubą motorówki.

Te i inne pytania dotyczące Piotra Woźniaka-Staraka wciąż czekają na odpowiedź. Niestety, wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka wciąż nie zostały ujawnione..

Piotr Woźniak Starak był znanym producentem filmowym. Starak wyprodukował m.in. wysoko oceniany film “Bogowie”, czy cieszącą się niemałą popularnością “Sztukę kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Piotr Woźniak-Starak stał również na czele firmy producenckiej Watchout Studio. Był synem znanej modelki Anny Woźniak-Starak, a ojczymem Piotra Woźniaka-Staraka był Jerzy Woźniak-Starak, właściciel Polpharmy. W 2016 roku Piotr Woźniak-Starak ożenił się z Agnieszką Szulim. W nocy z 17 na 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak uległ wypadkowi na motorówce. 22 sierpnia  jego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno.