Trzech mężczyzn chciało ją zgwałcić, kiedy biegała po lesie. Nie mieli pojęcia, że nie jest tam sama

Więź, która rodzi się pomiędzy psem, a jego właścicielem potrafi być bardzo mocna i wyjątkowa. O tym, jak wspaniałe jest to uczucie, przekonali się ostatnio mieszkańcy Danii. Pewna 41-letnia mieszkanka Danii wyszła pobiegać ze swoim czworonogiem w pobliskim lasku.

W pewnym momencie zauważyła, że zbliża się do niej trzech mężczyzn.Po chwili zaczęło się prawdziwe piekło.Zaatakowali ją.

Wszystko wskazywało na to, że chcą ją zgwałcić. Starała się wyrwać, niestety na próżno. Jeden z nich chwycił ją za ramiona i próbował ściągnąć z dróżki, po chwili dołączył do niego drugi. Trzeci zaczął dotykać jej piersi i pośladków.

41-latka próbowała się bronić ze wszystkich sił.

Gdy jej dramatyczną walkę zobaczył czworonóg, od razu zrozumiał, że jego pani ma poważne kłopoty. Natychmiast rzucił się z pomocą. Gdy tylko złapał zębami udo jednego z napastników i zaczął szarpać, inni wystraszyli się i uciekli.

Napastnik, zaskoczony przez psa, również zbiegł z miejsca, gdy tylko udało mu się oswobodzić.

Kobieta od razu zgłosiła sprawę na policję

41-latka opisuje sprawców brutalnego napadu, jako młodych mężczyzn wyglądających na migrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Doskonale wiedział, jak ma się zachować!

Psiak okazał się być w tej historii prawdziwym bohaterem! Mamy nadzieję, że jego pani wynagrodziła mu to, że uratował ją w takiej sytuacji.

Całe szczęście, że ta historia ma tak wspaniałe zakończenie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy.