Tragedia w Biłgoraju. Syn zamordował matkę, ojciec walczy o życie

24-letni mężczyzna zaatakował nożem swoich rodziców. Matka napastnika zmarła na miejscu, a ojciec walczy o życie w szpitalu – informuje “Nowa Gazeta Biłgorajska”. Do tragedii doszło w Biłgoraju (woj. lubelskie).

Do ataku doszło po godzinie 18:00 na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Łokietka. Fakt24 dowiedział się, że sprawca chodził po ulicach miasta z nożem w ręku. Sierż. sztab. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju powiedziała nam, że mundurowi udali się do jednego z domów po tym, jak sąsiedzi zauważyli zachowującego się podejrzanie mężczyznę. Miał przy sobie ostre narzędzie. W trakcie interwencji w domu 24-latka, mundurowi dokonali przerażającego odkrycia. Znaleziono tam zwłoki kobiety oraz rannego mężczyznę.

Stan ojca 24-latka jest ciężki. Ranny został przetransportowany do szpitala w Lublinie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Obecnie na miejscu pracują policyjni technicy, jak również prokurator. Trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zajścia – mówi Fakt24 Klimek. Funkcjonariusze sprawdzają też, czy napastnik był pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji. Według informacji jednego z regionalnych portali 24-latek leczył się psychiatrycznie, niedawno opuścił szpital.

(Nowa Gazeta Biłgorajska)