Tomasz Sekielski w szpitalu

Dziennikarz Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszania żołądka. Na nagraniu ze szpitala podziękował Henryce Krzywonos, która go do tego namówiła.

Tomasz Sekielski, autor głośnego filmu “Tylko nie mów nikomu”, zdecydował się na walkę z nadwagą. Dziennikarz ważył w pewnym momencie ponad 170 kg.

“Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie” – napisał Sekielski na Facebooku.We wtorek rano dziennikarz opublikował na swoim profilu nagranie ze szpitala, które zatytułował: “Wyciąłem sobie żołądek”.

“Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!!” – czytamy.

Sekielski dziękuje też Henryce Krzywonos, posłance Platformy Obywatelskiej. “Zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji” – podkreśla. Swój post kończy hasztagiem #JESTMOC.

Wyciąłem sobie żołądek

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱 Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.#JESTMOC💪

Gepostet von Sekielski am Montag, 26. August 2019