To koniec miłości Agaty i Łukasza z Rolnik szuka żony? Kobieta zdecydowała się na ważny krok

Agata i Łukasz poznali się w 5. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Uczucie, które się między nimi zrodziło przypieczętowali zaręczynami w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Teraz wiele wskazuje na to, że związek tych dwojga przeszedł już do historii…

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski poznali się na planie 5. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Serce rolnika ze wsi Lipowiec zabiło mocniej do poznanej w programie mieszkanki Wólki Ostrożeńskiej. Para snuła śmiałe plany na przyszłość, a w przedostatnim odcinku programu się zaręczyła. Mężczyzna deklarował w licznych wywiadach, że zamierza z ukochaną założyć gospodarstwo agroturystyczne na jego 60-hektarowej ziemi i rodzinę. – Chcemy mieć trójkę dzieci.

Zaczniemy od syna – mówił Łukasz. Wiele wskazuje na to, że w związku tej pary nastąpił kryzys. O kłopotach ma świadczyć wykasowanie wspólnych zdjęć przez Agatę. Z jej profilu instagramowego zniknęły wszystkie ujęcia z rolnikiem i deklaracje miłości. Czy to tylko chwilowe problemy, czy definitywne rozstanie? Musimy uzbroić się w cierpliwość.Agata i Łukasz konsekwentnie milczą oraz nie komentują ostatnich doniesień medialnych.