To, jaki masz znak zodiaku, wpływa na to, kiedy weźmiesz ślub. A jaki jest twój?

Twój znak zodiaku nie odnosi się jedynie do ciebie, lecz także do konkretnego miesiąca, który mu przypada. Twój związek zależy od tego, w jakim konkretnie miesiącu weźmiesz ślub. Cechą znaku zodiaku jest powiązanie z datami, nie z konkretnymi osobami.

Znaki zodiaku różnią się od siebie osobowością i wpływem na związek. To bardzo istotne, kiedy bierzecie ślub – nie chodzi tylko o twój znak zodiaku, ale także to, jak on łączy się ze znakiem zodiaku twojego partnera. Dobrze zdawać sobie sprawę, jaki wpływ na wasz związek wywrą wasze znaki zodiaku – być może należy zmienić datę planowanego przez was ślubu. Poniżej możecie zobaczyć, w których aspektach związku będzie lepiej, a w których gorzej.

Rak – ślub od 20 czerwca do 22 lipcaLew – ślub od 23 lipca do 22 sierpnia

Lwy są romantyczni i bardzo emocjonalni w związku. W małżeństwie z lwem nie można się nudzić – będzie pasjonujące i emocjonujące. Mogą wybuchać częste kłótnie o to, kto ma rację.

Panna – ślub od 23 sierpnia do 22 września

Panny są uporządkowane i dobrze zorganizowane. Jeśli chodzi o załatwianie papierów czy spraw w urzędzie, Panna sprawdzi się doskonale. Bardzo możliwe jest pojawienie się dokładnych kalendarzy, nawet jeśli nie macie takiego planu na życie. Panna będzie popierać takie rozwiązanie.

Waga – ślub od 23 września do 22 października

Waga jest symbolem równowagi. Związek pod znakiem wagi oznacza uzupełnianie siebie i wspieranie nawzajem w ciężkich chwilach. W nadmiarze może być to niebezpieczne i prowadzić do “przechyłu” w kierunku drugiej połówki.

Skorpion – ślub od 23 października do 21 listopada

Skorpion jest pełny intymności i seksualności. Małżeństwo pod tym znakiem może liczyć na intensywne i udane życie seksualne, które jednak stopniowo z wiekiem będzie słabnąć. Inną cechą skorpionów jest chęć do kontrolowania, istnieje więc szansa na to, że pojawi się zazdrość.

Strzelec – ślub od 22 listopada do 21 grudnia

Otwarte i odważne związki to właśnie domena strzelca, podróżnika. Strzelec nie jest jednak rozsądny i nie przywiązuje dużej wagi do pieniędzy, uwaga zatem na kłopoty finansowe, które mogą się pojawić pod jego znakiem.

Koziorożec – ślub od 22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożce są bardzo stabilne i tradycyjne, stałe w emocjach. Uwielbiają planować, lecz czasem zabija to ich umiejętność bycia tu i teraz. Unikajcie wad koziorożca, bo może się to źle skończyć dla waszego związku.

Wodnik – ślub od 20 stycznia do 18 lutego

Wodnik jest symbolem niekonwencjonalności, ciągłej zmiany, towarzyskości. Taki związek może być pełen imprez i przyjaciół, pamiętajcie jednak, by znaleźć czas również dla siebie.

Ryby – ślub od 19 lutego do 20 marca

Romantyzm, fantazjowanie, kreatywne podejście do świata- to własnie ryby. Związek pod znakiem ryby jest bardzo interesujący, jednak można w nim zatracić realne postrzeganie rzeczywistości. Wariacje należy odpowiednio połączyć z odpowiedzialnym, dorosłym podejściem do życia.

Baran – ślub od 21 marca do 19 kwietnia

Potęga i niezależność to domena barana, lecz ta stabilność tutaj wiąże się również z siłą podejmowania szybkich decyzji. Możecie się spodziewać szalonych wypraw z dnia na dzień.

Byk – ślub od 20 kwietnia do 20 maja

Byki uwielbiają wygodę i luksus. Związek pod tym znakiem często wydaje pieniądze na bogate, wygodne życie. Cechą związku byka jest także trwałość i wierność małżonków, co niewątpliwie jest zaletą.

Bliźnięta – ślub od 21 maja do 20 czerwca

W związku Bliźniąt dużo się rozmawia. Takie pary są komunikatywne, nie zamykają się przed sobą i generalnie dobrze się rozumieją. Bliźnięta lubią też wszelakie nowości. Co chwilę mają jakieś nowe hobby, które będą przekładać się na związek.