To, co spotkało tego mężczyznę za znęcanie się nad własną dziewczyną, zapamięta na bardzo długo

Ten, kto podnosi rękę na kobietę lub dziecko, nie ma prawa nazywać się mężczyzną. Niestety damskich bokserów nie brakuje. Poniżając swoje partnerki próbują dodać sobie męskości, której tak naprawdę nie mają za grosz. Często udajemy, że nie wiemy, co dzieje u sąsiada za ścianą, nie dostrzegamy podbitego oka kobiety…

Na szczęście przechodnie z miasta Huancayo w Peru nie odwrócili wzroku. Zareagowali!Bardzo szybko się okazało, że napastnik jest odważny tylko w stosunku do kobiety. Gdy przechodnie stanęli w obronie ofiary, natychmiast stracił rezon… Na szczęście dziewczyna miała na tyle poukładane w głowie, że nie zaczęła go bronić. Często zdarza się bowiem, że ofiary przemocy próbują mimo wszystko chronić swoich prześladowców. Jednak nie tym razem! Ta dziewczyna od razu się oddaliła i trzeba tylko mieć nadzieję, że już nigdy do niego nie wróci.

Fakt, że obcy ludzie zareagowali na brutalny atak, jest bardzo budujący. Przykre jednak jest to, że w ogóle mieli powód by interweniować. Stąd też apel do rodziców: wychowujcie synów w szacunku do innych. Dziecko, które od małego szanuje kobiety, nie wyrośnie na faceta, który je bije.

Jeśli też jesteście zdania, że należy w takich sytuacjach reagować, podajcie ten post dalej. Niech wszyscy zobaczą, że damscy bokserzy nie zawsze są bezkarni.